آموزش سئو

آموزش رایگان و حرفه ای سئو از سطح مقدماتی تا پیشرفته به همراه نکات طلایی برای کسب رتبه نخست

سئو و بهینه سازی وب سایت یک فرایندی دقیق، پیچیده و تخصصی است. اگر هنگام بهینه سازی وب سایت کوچک ترین اشتباهی رخ دهد باعث از دست دادن جایگاه فعلی سایت و شاید آسیب های جبران ناپذیری به وب سایت شما وارد کند. اما این به معنی سخت یا آسان بودن یادگیری سئو نیست. در این آموزش با ما همراه باشید تا علاوه بر بهینه سازی خود، به یک متخصص سئو تبدیل شوید و از طریق سئو کسب درآمد کنید.

متخصص سئو - سئوطلوع

سیستم مورد نیاز برای انجام سئو

برای انجام عملیات سئو به یک سیستم رده بالا نیازی ندارید. اما برای انجام همه کارها به یک پردازنده خوب و حداقل با رم 4 گیگابات نیاز دارید. و هر چقدر که اندازه مانیتور شما بزرگ باشد، انجام کارها برای شما راحت تر خواهد بود. 

انجام عملیات سئو مانند کارهای گرافیکی نیاز به سیستم بسیار قوی ندارد. اما باید یک سیستم داشته باشید که وقتی با مرورگر چندین تب باز می کنید، هنگ نکند. پس هر چقدر سیستم شما قوی باشد، برای راحتی شماست ولی خرید یک سیستم فوق العاده قوی برای سئو ضروری نیست.

مدرک دانشگاهی و سئو

برای اینکه در زمینه سئو متخصص شوید، نیاز به مدرک کامپیوتر نیست. ولی کسی که در رشته هایی مثل: فناوری اطلاعات، نرم افزار، علوم کامیپوتر یا سایر رشته های مربوطه تحصیل کرده اند، بدون شک آشنایی بیشتر با کامپیوتر دارند که یک مزیت محسوب می شود.

ولی داشتن مدرک دانشگاهی برای متخصص شدن در سئو ضروری نیست. برای متخصص شدن در سئو باید صبر داشته باشید، انگیزه داشته باشید تا خیلی چیزهارو تجربه کنید.دانش زبان انگلیسی در سطح متوسطه می تواند کمک بسیاری به شما در این زمینه داشته باشد.

شروع آموزش سئو