خدمات سئو سایت

خدمات سئو وب سایت به سبک سئو طلوع

آدرس وب سایت خود را وارد کنید بعد از آنالیز وب سایت با شما تماس خواهیم گرفت.

خدمات سئو تیم سئو طلوع شامل 6 بخش می باشد:

سئو چیست؟

بهینه سازی موتورهای جستجو یا سئو (SEO) که در آن تلاش می‌شود تا وب سایتمان در موتورهای جستجویی مانند گوگل رتبه‌ بالاتری داشته باشد و زمانی که کاربری در گوگل سرچ انجام داد با توجه به حوزه کاریتان سایت شما را اول از همه نشان دهد. هدف اصلی سئو، افزایش ترافیک طبیعی و هدفمند به یک وبسایت است. با این کار مشتریان احتمالی به راحتی می توانند تنها با یک سرچ شما را پیدا کنند.

در واقع می توان گفت که سئو شامل یک مجموعه اقدامات فنی و محتوایی است که با توجه به الگوریتم‌های موتورهای جستجو مانند گوگل، بینگ و یاهو صورت می گیرد و هدف از این کار رسیدن به نتایج برتر در موتورهای جستجو می باشد. این اقدامات شامل بهینه‌سازی ساختار و کدنویسی وبسایت (مانند استفاده درست از تگهای HTML، بهینه‌سازی سرعت سایت، استفاده از کلمات کلیدی مناسب با توجه به حوزه فعالیتتان و …)، تولید محتوای با کیفیت و مرتبط با جستجوهای کاربران، بهبود تجربه کاربری و ساخت لینک‌های با کیفیت می باشد.

سئو چیست به زبان سئو طلوع

خدمات سئو چیست؟

خدمات سئو به مجموعه فعالیت‌ هایی اشاره دارد که به منظور بهبود قرارگیری کلمات کلیدی یک وبسایت در صفحات نخست موتورهای جستجو و حفظ جایگاه آن در نتایج جستجو، داخل و خارج از وبسایت انجام می‌شود. این خدمات شامل بهینه‌سازی محتوا و ساختار وبسایت، بهبود تجربه کاربری، بهره‌گیری از روش ‌های بروز سئو و ساخت لینک‌ های موثر برای وبسایت می‌باشد.

فرآیند خدمات سئو یک فرایند مستمر است و تا زمانی که وبسایت ‌ها وجود دارند، نیاز است که این اقدامات و کارها صورت گیرد. شرکت‌ های سئوکار، ارائه ‌دهندگان خدمات سئو هستند و برای انواع کسب و کارها در اندازه‌ها و مقیاس ‌های مختلف خدمات سئو را ارائه می‌دهند. سئوکاران افرادی که این خدمات را ارائه می‌دهند و با تخصص و دانش خود در زمینه سئو، بهبود قابل توجهی در موقعیت و رتبه وبسایت‌ها در نتایج جستجوی موتورهای جستجو ایجاد می‌کنند می باشند.

چرا به خدمات سئو نیاز داریم؟

از آنجایی که امروزه اکثر صاحبان بیزینس، خدمات و محصولاتشان را بصورت آنلاین به مشتریان خود ارائه می دهند برای اینکه بتوانید پابه­پای  رقیبانتان در حوزه کاریتان باقی بمانید و رقابت کنید نیاز به این دارید که در فضای آنلاین نیز فعالیت نمایید. به همین دلیل داشتن یک وب سایت و بهینه کردن آن برای موتورهای جستجو از الزامات یک کسب و کار می باشد. زیرا با این کار می توانید مشتریان جدید پیدا کنید و فروشتان را چندین برابر نمایید و کاربران را به سمت برند خود جذب نمایید.

هزینه خدمات سئو

هزینه خدمات سئو پس از بررسی کامل وب سایت شما و با توجه به کلمات کلیدی بطور دقیق خدمت مشتریان عزیزمان اعلام می گردد. موارد زیادی بر قیمت سئو یک سایت تاثیر می گذارند که عبارتند از: حوزه کاری شما (به عنوان مثال “فروش موبایل” به علت اینکه حوزه بسیاری رقابتی می باشد هزینه بیشتری نسبت به حوزه های دیگر دارد)، تعداد کلمات کلیدی، نوع وب سایت (فروشگاهی یا شرکتی).

برای استفاده از خدمات تیم سئو طلوع با ما در ارتباط باشید.

مراحل انجام سئو سایت به چه شکلی است؟

سئو یک فرآیند ساده اما در عین حال پیچیده می باشد و هیچوقت نمی توانیم یک نسخه را برای تمامی سایت ها بنویسیم. زیرا با توجه به نوع سایت اینکه فروشگاهی است یا خدماتی، یک زبانه است یا چند زبانه و بسیاری از فاکتورهای دیگر متفاوت می باشد. در این بخش اما بصورت تیتروار میخواهیم مراحل انجام سئو سایت را نام ببریم:

سوالات متداول در رابطه با انجام خدمات سئو

چه مدت طول میکشد تا رتبه یک گوگل برسیم؟

نمی توان مدت زمان دقیقی را مشخص کنیم اما معمولا برای کلمات کلیدی با رقابت آسان 3 الی 4 ماه، برای کلمات کلیدی متوسط 4 الی 6 ماه و برای کلمات کلیدی سخت متوسط بین 8 ماه الی یک سال می باشد.

نحوه ی پرداخت هزینه سئو به چه شکل است؟

از آنجایی که پروژه ی سئو حداقل 4 ماهه می باشد شما عزیزان می توانید هزینه سئو سایتتان را بصورت اقساط نیز پرداخت نمایید.

آیا شما تضمین می دهید که به لینک یک برسیم؟

در سئو هیچ تضمینی وجود ندارد، همانطور که شرکت گوگل نیز اعلام کرد که “هر کسی که برای رسیدن به رتبه یک گوگل تضمین دهد یک دروغگو است”،  چون الگورتیم های گوگل به هیچ عنوان قابل پیش بینی نیستند.

خدمات سئو تیم سئوطلوع شامل چه مواردی میشود؟

خدمات تیم ما شامل: تحقیق کلمات کلیدی، آنالیز رقبا، تولید محتوا، لینکسازی، رپورتاژ، سئو داخلی، برطرف کردن ایرادات کنسول، بهبود سرعت سایت و … می باشد.

اسکرول به بالا