خدمات سئو سایت حرفه ای به سبک سئو طلوع

خدمات افزایش سرعت سایت

سرعت بارگذاری وب سایت، یکی از اصلی ترین و مهم ترین پارامترهایی است که گوگل هنگام رتبه بندی وب سایت ها مورد بررسی قرار می دهد. 

بهینه سازی سرعت بارگذاری سایت، علاوه بر اهمیت بالا در فرایند سئو، برای جلب رضایت کاربران نیز لازم و ضروری است.

افزایش سرعت سایت

مزیت های افزایش سرعت سایت

تجریه کاربری بهتر

تجربه کاربری بهتر

وب سایت های سریع آنچه را که می خواهند به بازدیدکنندگان می دهند و باعث رضایت بیشتر و بهبود تجربه کاربر می شوند. سرعت زیاد سایت همچنین عملکرد کلی وب سایت شما را بهبود می بخشد و زمان و انعطاف پذیری بیشتری به بازدیدکنندگان شما می دهد تا بخش های مختلف سایت شما را بگردند.

بهبود سئو سایت

بهبود سئو سایت

گوگل، وب سایت را با توجه به سرعت بارگذاری آن رتبه بندی می کند. یک سایت سریع در جستجوی گوگل در رتبه بالاتری قرار می گیرد و پیدا کردن وب شما را برای بازدیدکنندگان آسان می کند. نرخ بازگشت پایین نه تنها برای تبدیل خوب است، بلکه رتبه موتورهای جستجو در وب سایت شما را نیز بهبود می بخشد.

حفظ مشتری

یکی از عوامل بسیار مهم برای حفظ مشتری در وب سایت، سرعت بیشتر سایت است. اگر سرعت سایت زیاد نباشد، کاربر سایت شما را ترک کرده و وارد سایت دیگری می شوند. در نتیجه مشتری خود را از دست می دهید و این فرصت را به رقبای خود می دهید. پس سرعت زیاد، در کسب درآمد شما نیز تاثیر دارد.

ترافیک بیشتر با تلفن همراه

بهینه سازی وب سایت شما برای کاربران تلفن همراه بدون شک مهمترین و بهترین کاری است که می توانید برای تجارت آنلاین خود انجام دهید. ترافیک تلفن همراه در 7 سال گذشته 222 درصد افزایش یافته است و طبق آخرین داده ها، بیش از 52 درصد از کاربران از طریق دستگاه های تلفن همراه در اینترنت گشت و گذار می کنند.

اعتبار

وب سایت کند بارگذاری برنامه ریزی ضعیف، نگرش غیر جدی و عدم تمرکز بر تجارت را نشان می دهد. مردم به سادگی نمی خواهند پول خود را خرج کنند یا در چنین وب سایت هایی وقت بگذارند. شما خودتان را جای کاربر قرا دهید آیا سرعت سایتی که بسیار کند است، مایل به ماندن و بازدید از دیگر صفحات آن سایت را دارید یا نه.

ترافیک بیشتر با سرعت سایت

ترافیک بیشتر

از دیگر مزیت های داشتن وب سایت سریعتر این است که نسبت به یک سایت کند، ترافیک بیشتری جذب می کند. از آنجا که تجربه کاربری پیشرفته را به بازدیدکنندگان خود ارائه می دهد، مردم اغلب آن را بازبینی می کنند و زمان بیشتری را صرف مرور آن می کنند. بنابراین نرخ پرش را کاهش داده و نرخ تبدیل را افزایش می دهد.

چرا باید سرعت سایت خود را افزایش داد؟

اگر می خواهید کاربرانتان را از دست ندهید باید سرعت بارگذاری وب سایتتان را به کمتر از 2 ثانیه برسانید. نتایج یک تحقیق نشان می دهد در صورتی که بارگذاری سایت بیشتر از 3 ثانیه طول بکشد، حدود 40% از کاربران وب سایتتان را ترک خواهند کرد. همانطور که اشاره کردیم، نه تنها سرعت بیشتر از 2 ثانیه برای کاربران جالب نیست. بلکه باعث می شوداز موتورهای جستجو امتیاز منفی بگیرید.

اگر سایت شما اختصاصی هست، حتما هزینه های زیادی برای ساخت این سایت پرداخت کرده اید. در سایت های اختصاصی هیچ گونه کدنویسی یا دیگر چیزهای اضافه وجود ندارد که باعث افت سرعت سایت شود. اگرچه این دلیل نیست که اگر سایت شما اختصاصی باشد، سرعت سایت شما بسیار زیاد می شود. سرعت سایت به عوامل زیادی بستگی دارد. 

امروزه اکثر افراد به دلیل هزینه کم، آسان بودن و خیلی موارد دیگر از وردپرس استفاده می کنند. و برای این کار از قالب های آماده استفاده می کنند. و تنها با پرداخت هزینه بسیار کمی برای این قالب ها سایت خود را راه اندازی می کنند. در این صورت باید به فکر بهینه سازی سرعت سایت خود باشید. سرعت سایت بدون بهینه سازی بسیار کند می باشد.

بهینه سازی سرعت سایت یک کار تخصصی می باشد که اگر خودتان دانش کافی در این زمینه ندارید، نباید این کار را انجام دهید. چون ممکن است با یک اشتباه کوچک، باعث خراب شدن سایت خود شوید. یکی از خدمات سایت سئو طلوع، افزایش سرعت سایت می باشد که با هزینه کم برای کاربران خود انجام می دهیم. برای این کار کافیست از طریق فرم زیر یا تماس با ما در ارتباط باشید.

سرعت صفحه یک عامل مهم در موفقیت وب سایت شما است. زیرا می تواند بر رتبه بندی موتورهای جستجو، رضایت مشتری و نرخ تبدیل شما تأثیر بگذارد. اگر صفحه شما کند است، می تواند نشانه نیاز شما به یک وب سایت جدید باشد.

هر زمان که ما خدمات سئو را ارائه می دهیم، سرعت صفحه یکی از اولین مواردی است که ما به آن توجه می کنیم. زیرا یکی از ساده ترین راه ها برای پیشرفت بزرگ در وب سایت شما است. بنابراین اگر نگران هستید که عملکرد وب سایت شما استاندارد نیست، با ما تماس بگیرید و ما خوشحال می شویم که به شما کمک کنیم.

هزینه افزایش سرعت سایت

وب سایت های شخصی ، خبری، شرکتی و خدماتی

تحویل 7 روزه
2.5 میلیون تومان
 • بهینه سازی تعداد درخواست‌های صفحه
 • رفع مشکل ریدایرکت های لوپ
 • بررسی لزوم فعال سازی CDN
 • بررسی ریدایرکت‌های سایت
 • مشاوره تغییر هاست
 • حذف ارورهای سایت
 • و دیگر اقدامات لازم

وب سایت های فروشگاهی

تحویل 14 روزه
4 میلیون تومان
 • بهینه سازی تعداد درخواست‌های صفحه
 • رفع مشکل ریدایرکت های لوپ
 • بررسی لزوم فعال سازی CDN
 • بررسی ریدایرکت‌های سایت
 • مشاوره تغییر هاست
 • حذف ارورهای سایت
 • و دیگر اقدامات لازم

مشاوره افزایش سرعت سایت

بعد از آنالیز رایگان سرعت سایت شما، با شما تماس خواهیم گرفت

مشاوره برای افزایش سرعت سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *