افزایش سرعت سایت

سرعت بارگذاری وب سایت، یکی از اصلی ترین و مهم ترین پارامترهایی است که گوگل هنگام رتبه بندی وب سایت ها مورد بررسی قرار می دهد. 

بهینه سازی سرعت بارگذاری سایت، علاوه بر اهمیت بالا در فرایند سئو، برای جلب رضایت کاربران نیز لازم و ضروری است.

خدمات افزایش سرعت وب سایت

چرا باید سرعت سایت خود را افزایش داد؟

اگر می خواهید کاربرانتان را از دست ندهید باید سرعت بارگذاری وب سایتتان را به کمتر از 2 ثانیه برسانید. نتایج یک تحقیق نشان می دهد در صورتی که بارگذاری سایت بیشتر از 3 ثانیه طول بکشد، حدود 40% از کاربران وب سایتتان را ترک خواهند کرد. همانطور که اشاره کردیم، نه تنها سرعت بیشتر از 2 ثانیه برای کاربران جالب نیست. بلکه باعث می شوداز موتورهای جستجو امتیاز منفی بگیرید.

اگر سایت شما اختصاصی هست، حتما هزینه های زیادی برای ساخت این سایت پرداخت کرده اید. در سایت های اختصاصی هیچ گونه کدنویسی یا دیگر چیزهای اضافه وجود ندارد که باعث افت سرعت سایت شود. اگرچه این دلیل نیست که اگر سایت شما اختصاصی باشد، سرعت سایت شما بسیار زیاد می شود. سرعت سایت به عوامل زیادی بستگی دارد. 

امروزه اکثر افراد به دلیل هزینه کم، آسان بودن و خیلی موارد دیگر از وردپرس استفاده می کنند. و برای این کار از قالب های آماده استفاده می کنند. و تنها با پرداخت هزینه بسیار کمی برای این قالب ها سایت خود را راه اندازی می کنند. در این صورت باید به فکر بهینه سازی سرعت سایت خود باشید. سرعت سایت بدون بهینه سازی بسیار کند می باشد.

بهینه سازی سرعت سایت یک کار تخصصی می باشد که اگر خودتان دانش کافی در این زمینه ندارید، نباید این کار را انجام دهید. چون ممکن است با یک اشتباه کوچک، باعث خراب شدن سایت خود شوید. یکی از خدمات سایت سئو طلوع، افزایش سرعت سایت می باشد که با هزینه کم برای کاربران خود انجام می دهیم. برای این کار کافیست از طریق فرم زیر یا تماس با ما در ارتباط باشید.

سرعت صفحه یک عامل مهم در موفقیت وب سایت شما است. زیرا می تواند بر رتبه بندی موتورهای جستجو، رضایت مشتری و نرخ تبدیل شما تأثیر بگذارد. اگر صفحه شما کند است، می تواند نشانه نیاز شما به یک وب سایت جدید باشد.

هر زمان که ما خدمات سئو را ارائه می دهیم، سرعت صفحه یکی از اولین مواردی است که ما به آن توجه می کنیم. زیرا یکی از ساده ترین راه ها برای پیشرفت بزرگ در وب سایت شما است. بنابراین اگر نگران هستید که عملکرد وب سایت شما استاندارد نیست، با ما تماس بگیرید و ما خوشحال می شویم که به شما کمک کنیم.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
اسکرول به بالا