خرید بک لینک

بک لینک های دائمی و طبیعی برای ارتقای کلمات کلیدی، افزایش دامین آتوریتی و ترافیک وب سایت

تمامی لینک ها دائمی و به صورت دستی و بدون استفاده از هیچ ربات لینکسازی ساخته می شوند.

بک لینک دائمی و طبیعی

مزایای خرید بک لینک دائمی و طبیعی

افزایش ترافیک وب سایت با لینکسازی

افزایش ترافیک سایت

بهبود رتبه کلمات کلیدی با لینکساازی

بهبود رتبه کلمات کلیدی

افزایش دامین آتوریتی با لینکسازی

افزایش دامین آتوریتی

ایندکس سریع با خرید بکلینک

ایندکس سریع صفحات

مزایای خرید بک لینک دائمی

پکیج های لینکسازی سئو طلوع

تمامی لینک ها دائمی بوده و بصورت طبیعی بدون استفاده از هیچ ربات ساخته می شوند.

بکلینک پایه

100 لینک دائمی طبیعی
2.000.000 تومان
 • مناسب بهبود رتبه کلمات کلیدی
 • شامل 1 ریپورتاژ
 • مناسب افزایش دامین آتوریتی
 • دامین آتوریتی سایت ها: 40 تا 95
 • بدون نیاز به تمدید

بکلینک برنزی

150 لینک دائمی طبیعی
3.000.000 تومان
 • مناسب بهبود رتبه کلمات کلیدی
 • شامل 2 ریپورتاژ
 • مناسب افزایش دامین آتوریتی
 • دامین آتوریتی سایت ها: 40 تا 95
 • بدون نیاز به تمدید

بکلینک نقره ای

180 لینک دائمی طبیعی
3.500.000 تومان
 • مناسب بهبود رتبه کلمات کلیدی
 • شامل 2 ریپورتاژ
 • مناسب افزایش دامین آتوریتی
 • دامین آتوریتی سایت ها: 40 تا 95
 • بدون نیاز به تمدید

بکلینک طلایی

200 لینک دائمی طبیعی
4.000.000 تومان
 • مناسب بهبود رتبه کلمات کلیدی
 • شامل 2 ریپورتاژ
 • مناسب افزایش دامین آتوریتی
 • دامین آتوریتی سایت ها: 40 تا 95
 • بدون نیاز به تمدید

بک لینک دائمی بهتر از اعتباری

با لینکسازی دائمی دیگر نگران حذف و تمدید شدن لینک های خود نباشید. در صورت عدم تمدید لینک های اعتباری، همه آن ها حذف خواهند شد که ضربه بسیار بدی به سئو سایت شما خواهد زد و هزینه تمدید آنها زیاد می باشد. با سفارش بک لینک دائمی از سئو طلوع دیگر نیازی به تمدید آن ها نیست و همه لینک های شما بصورت همیشگی خواهند ماند.

بک لینک چیست؟

وقتی روی متن یا عکسی کلیک میکنید و وارد صفحه دیگری میشوید، به آن لینگ گفته میشود و اگر سایت دیگری به به سایت شما لینک دهد، به آن بک لینک گفته میشود. بکلینک ها دو مدل هستن یکی فالو و دیگری نوفالو. بکلینک فالو و نوفالو در ظاهر هیچ فرقی با یکدیگر ندارند. وقتی سایتی به شما بک لینک فالو میدهد، ربات ها موقع مشاهده آن بکلینکف از طریق آن وارد سایت شما شده و به صفحه ای از سایت شما که لینک داده شده است، امتیاز میدهند. ولی در بکلینک نوفالو ربات ها آن بکلینک را دنبال نمیکنند. بکلینک دوفالو یا همان فالو ارزش بیشتری نسبت به نوفالو دارد. ولی هر سایتی برای امیتاز گرفتن از بکلینک ها، باید هم بکلینک فالو و هم نوفالو داشته باشد. تا فرآیند لینکسازی بصورت طبیعی باشد. بک لینک ها مهمترین عامل موفقیت در سئو سایت هستند و سایت ما هرچقدر بکلینک زیاد البته باکیفیتی نسبت به رقبای ما داشته باشد، بدون شک سایت ما در کلمات کلیدی رقابتی جلوتر از رقبای ما خواهد بود. همچنین لینک گرفتن از سایت های مرتبط و با اعتبار زیاد، ارزش بیشتری نسبت به لینک گرفتن از سایت های نامرتبط خواهد داشت.

لینکسازی به سبک سئو طلوع

شما با خرید بک لینک از سئو طلوع بک لینک دائمی باکیفت دریافت خواهید کرد. تمامی لینک های ایجاد شده بصورت دائمی بوده و بصورت دستی توسط تیم لینکسازی سئو طلوع انجام میشود. سئو طلوع با داشتن بهترین وب سایت های قوی و با اسپم اسکور کم بهترین لینکسازی را برای مشتریان خود انجام میدهد. بکلینکی که از وسط متن ایجاد میشود ارزش بیشتری دارد نسبت به لینکی که فقط خوده کلمه کلیدی لینک داده شده است. همچنین اگر در صفحه ای فقط به سایت شما لینک داده شود، آن لینک ارزش بیشتری خواهد داشت نسبت به لینکی که از صفحه ای ایجاد شده است که در آن صفحه در کنار بکلینک شما، کلی بک لینک دیگر به دیگر سایت ها زده شده است. بکلینک های ساخته شده توسط سئو طلوع بصورت دائمی بوده و بعد از اتمام به مشتری تحویل داده میشود.  

مهمترین مزیت خرید بک لینک این است که در وقت شما صرفه جویی می شود و شما می توانید از این زمان، برای حل کردن سایر مسائل مربوط به وب سایت خود استفاده کنید. ممکن است شما تخصص لازم برای ساخت بک لینک را نداشته باشید. همانطور که قبلا ذکر کردیم، استفاده از بک لینک های اشتباه و بی کیفیت به وب سایت شما آسیب می رساند. سپردن این کار به متخصصان، وب سایت شما را از آسیب های احتمالی دور نگه می دارد. کارشناسان ما با استفاده از ابزارهای قدرتمند تحلیل رقبای شما را انجام داده و لینک سازی خواهند کرد. دیگر شما نیازی به یادگیری استفاده از این ابزار نخواهید داشت. گرفتن بک لینک دائمی کار دشواری است. بک لینک هایی که از تیم های متخصص خریداری می کنید ماندگارتر از بقیه خواهند بود.

تاثیر خرید بک لینک بر سئو سایت

از آنجایی که بک لینک یکی از مهم ترین فاکتورها در بهینه سازی خارجی وب سایت می باشد به همین دلیل در تمامی استراتژی های سئو خارجی از خرید بک لینک استفاده می نمایند. زیرا به دست آوردن بک لینک طبیعی که سایت ها داوطلبانه این کار را انجام بدهند و به سایت شما لینک دهند بسیار کار سخت و زمانبری است. حتی اگر شما بهترین محتواها را نیز تولید کرده باشید کمتر کسی راضی خواهد شد که به سایت شما لینک دهد.

اگر خرید بک لینک از سایت هایی داشته باشید که مطمئن و معتبر هستند و بصورت دستی و دائمی لینک برای شما ایجاد می نمایند مطمئنا در مدت زمان کوتاهی (حدود دو هفته تا دو ماه) نتیجه ی مورد نظرتان را از لینکسازی دریافت خواهید کرد.

اما اگر بنا به هر دلیلی شما از جایی خدمات و سرویس دریافت کنید که بک لینک ها را با استفاده از ربات ها و بصورت غیر طبیعی برای شما ایجاد نمایند نه تنها پیشرفتی در سئو سایتتان حاصل نخواهد شد، بلکه منجر به افت رتبه و در برخی از موارد منجر به جریمه شدن و پنالتی سایت شما خواهد شد، پس حتما قبل از خرید بک لینک حتما تحقیقات لازم و کافی در این زمینه را انجام دهید.

خرید بک لینک انبوه از سئو طلوع

اگر نیاز به لینک انبوه دارید، به وب سایت درستی مراجعه کرده اید. ما در سئو طلوع برای وب مسترانی که نیاز به بک لینک انبوه دارن بصورت کاملا دستی و دائمی انجام میدهیم. لازم به ذکر است که هزینه بک لینک انبوه نسبت به دیگر پکیج ها دارای تخفیف زیادی می باشد. پس اگر نیاز به سفارش بک لینک انبود دارید، با ما در تماس باشید.

نکاتی که در زمان خرید بک لینک حتما باید دقت کنید

از آنجایی که لینک سازی و اجرای یک استراتژی صحیح و قوی کار بسیار حساسی می باشد به همین دلیل به تمامی نکات باید دقت داشته باشید تا به بهترین نحو لینک سازی را انجام دهید، ما در این بخش چند نکته مهم و کلیدی را آورده ایم تا در استراتژی لینک بیلدینگ خود مد نظر داشته باشید.

بک لینک دائمی بخرید

حتما بک لینک دائمی خریداری نمایید، این موردی است که تیم سئوطلوع همیشه تاکید داشته است، زیرا بک لینک های موقتی تا زمانی که حذف نشوند شاید برای مدتی تاثیر مثبتی بر روی سئو سایت شما و افزایش رتبه در کلمات کلیدی تان داشته باشد. اما اگر شما پس از پایان قراردادتان اگر به هر دلیلی بک لینک خریداری شده تان را تمدید نکنید این لینک ها حذف خواهند شد و حذف این بک لینک ها منجر به آسیب سایتتان خواهد شد و در بسیاری از موارد به پنالتی شدن سایت نیز منجر شده است.

انکر تکست مناسب انتخاب کنید

در فرایند لینک سازی، انتخاب انکرتکست مناسب برای لینک دادن به صفحات وب، بسیار حائز اهمیت هستند. انکرتکست، متنی است که به صورت لینک قرار می گیرد و با کلیک بر روی آن، کاربر به صفحه مورد نظر هدایت می‌شود. برای ارتقا دادن کلمات کلیدی خود، باید از انکر تکست‌هایی استفاده کنید که شامل کلمات کلیدی مد نظرتان باشند. به‌عنوان مثال، اگر کلمه کلیدی شما “آموزش زبان انگلیسی” باشد، انکرتکست شما باید حاوی این عبارت باشد و نه فقط کلماتی مانند “اینجا” یا “برای اطلاعات بیشتر” که معنای دقیقی ندارند و کلمات هدف شما نیستند.

انتخاب انکرتکست مناسب، باعث بهبود رتبه شما در موتورهای جستجو در آن کلمه کلیدی خواهد شد. پس قبل از خرید بک لینک حتما کلمات کلیدی هدف، انکرتکست ها را مشخص نمایید. اگر در این زمینه اطلاعاتی ندارید شما می توانید با مشاوران سئوطلوع تماس حاصل نمایید تا شما را در انتخاب بهترین انکرتکست ها برای صفحاتی که می خواهید برای آن لینکسازی کنید کمک و همراهی نمایند تا بتوانید بهترین نتیجه را از خرید بک لینک دریافت نمایید.

سفارش بک لینک انبوه اصولی

لینک انبوه یا همان بک ‌لینک‌های اسپمی، لینک‌هایی هستند که به صورت اتوماتیک و با سرعت بسیار بالا ساخته می‌شوند و تعداد آن‌ها معمولا بیشتر از 1000 عدد در یک یا دو روز است. این نوع لینک‌سازی، به هیچ وجه توصیه نمی‌شود زیرا باعث کاهش رتبه سایت شما در موتورهای جستجوی خواهد شد. در واقع، این لینک‌ها به دلیل کیفیت پایین توسط الگوریتم‌های موتورهای جستجو شناسایی می‌شوند و ممکن است منجر به پنالتی شدن سایت شما شود. بنابراین، بهتر است از لینک ‌سازی با کیفیت و طبیعی استفاده کنید تا نتیجه ی مطلوبی از لینک سازی بگیرید. سئوطلوع تمامی بک لینک ها را بصورت دستی و در مدت زمان دو هفته الی یک ماهه برای سایت شما ایجاد خواهد کرد تا الگوریتم های گوگل آن را به عنوان بک لینک طبیعی شناسایی نمایند و سئو سفید باشد.

اشتراک در
اطلاع از
71 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
اسکرول به بالا