خرید بک لینک

جای شما در صفحه اول گوگل خالیست…

سفارش بک‌ لینک‌ های دائمی (لینکسازی کاملا دستی) مطابق با الگوریتم‌ های جدید گوگل جهت ارتقای کلمات کلیدی و افزایش دامین آتوریتی

خرید بک لینک سئو طلوع

لینکسازی خود را به حرفه ای ترین تیم لینکسازی بسپارید

لینکسازی دائمی توسط سئو طلوع با بیش از 500 مشتری راضی و وفادار

مزایای خرید بک لینک دائمی

اهمیت بک لینک در سئو سایت

در این ویدیو کوتاه، با اهمیت بک لینک و بک لینک دائمی آشنا بشید.

پکیج های بک لینک دائمی

پکیج پایه

100 بک لینک دائمی قوی
1 میلیون تومان
 • مناسب ارتقای کلمات کلیدی
 • مناسب افزایش دامین آتوریتی
 • دامین آتوریتی سایت ها: 40 تا 95
 • ۱۰۰% ایمن در برابر گوگل پنالتی
 • اسپم اسکور سایت ها: 1 الی 3
 • بک لینک دائمی و قوی
 • بدون نیاز به تمدید

پکیج برنزی

150 بک لینک دائمی قوی
1.500 میلیون تومان
 • مناسب ارتقای کلمات کلیدی
 • مناسب افزایش دامین آتوریتی
 • دامین آتوریتی سایت ها: 40 تا 95
 • ۱۰۰% ایمن در برابر گوگل پنالتی
 • اسپم اسکور سایت ها: 1 الی 3
 • بک لینک دائمی و قوی
 • بدون نیاز به تمدید

پکیج نقره ای

180بک لینک دائمی قوی
1.800 میلیون تومان
 • مناسب ارتقای کلمات کلیدی
 • مناسب افزایش دامین آتوریتی
 • دامین آتوریتی سایت ها: 40 تا 95
 • ۱۰۰% ایمن در برابر گوگل پنالتی
 • اسپم اسکور سایت ها: 1 الی 3
 • بک لینک دائمی و قوی
 • بدون نیاز به تمدید
محبوب

پکیج طلایی

200 بک لینک دائمی قوی
2 میلیون تومان
 • مناسب ارتقای کلمات کلیدی
 • مناسب افزایش دامین آتوریتی
 • دامین آتوریتی سایت ها: 40 تا 95
 • ۱۰۰% ایمن در برابر گوگل پنالتی
 • اسپم اسکور سایت ها: 1 الی 3
 • بک لینک دائمی و قوی
 • بدون نیاز به تمدید

سوالات متداول سفارش بک لینک

در صورت سفارش بک لینک اعتباری شما باید هر ماه تمدید کنید چون در غیر این صورت باعث حذف شدن آن ها می شود که آسیب بسیار بدی روی سایت خواهد داشت. ولی در صورت سفارش بک لینک دائمی، شما تنها یک بار هزینه بک لینک را پرداخت می کنید.

خیر، تمامی بک لینک های ایجاد شده بصورت دائمی می باشند.

در تمامی سایت هایی که در آن ها لینکسازی می کنیم، دامین آتوریتی آن ها 40 الی 90 و اسپم اسکور آن ها 1 الی 3 می باشد.

هیچ محدودیتی در تعداد کلمات نمی باشد ولی اگر شما 100 بک لینک سفارش داده اید و اگر قرار  باشد این 100 بک لینک روی 4-5 کلمه زده شود، تاثیر سریع تر و بهتری دارد تا این 100 بک لینک روی 10 کلمه زده شود.

فرآیند لینکسازی باید بصورت طبیعی باشد و به این خاطر لینکسازی سایت شما حداکثر 2 هفته زمان می برد.

بله، بعد از اتمام لینکسازی تمامی لینک های ایجاده شده در فایل اکسل تحویل مشتری داده می شود.

خدمات لینک سازی دائمی و قوی

پکیج های لینک بیلدینگ (لینک سازی) ما با افزایش ورودی به صفحات وب سایت شما، باعث بهینه سازی SEO شما شده و رتبه ی سایت شما را در موتورهای جستجو افزایش خواهد داد.شاید مفاهیمی مانند لینک بیلدینگ، بک لینک، خرید یا فروش پکیج های بک لینک، لینک های مضر، انکر تکست، سئو کلاه سیاه و کلاه سفید و غیره به گوشتان خورده باشد. اگر وب سایت یا وبلاگتان را جدیدا راه اندازی کرده اید حتما دغدغه ی لینک سازی اصولی و مفید را دارید. اما دیگر نگران این موضوعات نباشید زیرا سئو طلوع تمامی خدمت سئو را به نحو احسن پوشش داد است و در این زمینه بهترین خدمات را ارائه می دهد. اگر تصمیم دارید که برای وب سایت خودتان لینک سازی حرفه ای انجام دهید و جایگاه خود را در موتور جستجوگر گوگل افزایش دهید، تا آخر این مطلب با ما همرا باشید تا به یک درک درستی از لینک بیلدینگ برسید، زیرا برخی از صاحبان سایت و سئوکاران با لینک سازی غیراصولی منجر به افت سایت می شوند و باعث جریمه و پنالتی شدن سایت می شوند.

لینک بیلدینگ چیست و چرا اهمیت فراوانی دارد؟

لینک بیلدینگ یک اصطلاح سئو است، زمانی که از وب سایت دیگری به صفحات وب سایت شما لینک می دهند، این فرایند را لینک بیلدینگ می نامند. که این لینک دادن باعث می شود موقعیت شما در صفحات نتایج موتورهای جستجو یا همان SERP  گوگل بهبود یابد. از آنجایی که موتورهای جستجو کیفیت را بر کمیت ترجیح می دهند، گرفتن لینک های کمتر اما با کیفیت و قوی بیشتر از گرفتن هزاران لینک بی کیفیت یا اسپم است. یکی از بهترین راه ها برای گرفتن لینک قوی و معتبر این است که به طور مرتب محتوای با کیفیت و درجه یک تولید کنید، که افراد را به اشتراک گذاری، نظر دادن یا لینک دادن ترغیب کند.

مهم ­ترین بخش سئو خارجی سایت، لینکسازی یا همان لینک بیلدینگ (Link Building) است. تقریبا بدون انجام Link Building سئو سایت به نتیجه‌ای نمی رسد. لینک سازی حساس ­‌ترین و مهم‌ترین بخش از سئو سایت است به همین دلیل، موقع ایجاد لینک سازی باید تجربه و دانش کافی در این زمینه را داشته باشید وگرنه به احتمال زیاد موجب پنالتی سایت می ­‌شوید. اگر بک لینک های سایت شما بصورت طبیعی و با کیفیت باشد، بدون شک سایت شما در کلمات کلیدی رقابتی به جایگاه خوبی می‌ رسد. هر سایتی برای پیشرفت خود، از بک لینک استفاده می ­‌کند پس اگر ما بتوانیم از بک لینک با کیفیت و با دقت بالا استفاده کنیم، برنده این رقابت خواهیم شد. پکیج های بک لینک سئو طلوع، دارای بهترین بک لینک های با کیفیت، قوی و دائمی هستند که نحوه ساخت این لینک ها طی چندین سال تجربه به دست آماده است که باعث حضور سایت شما در لینک های ابتدایی صفحه نخست نتایج جستجو می شود.

به طور خلاصه، لینک بیلدینگ روشی است که در آن بک لینک ها کمک میکنند که شما در نتایج گوگل رتبه ی بالاتری را کسب کنید. همچنین برای این کار می‌توانید پکیج های بک لینک سئو طلوع استفاده کنید تا فرآیند لینک‌سازی خود را آسان‌تر کنید.

بک‌ لینک

با صراحت می ­گوییم که اصلی‌ ترین و مهم­‌ترین فاکتور برای کسب جایگاه عالی در نتایج موتو های جستجو، بکلینک‌ها هستند. بکلینک‌ها به موتور های جستجو کمک می کنند تا اعتبار سایت شما بیشتر شود. هرچه از سایت ­‌های معتبر و قوی به سایت شما لینک زده شود، سایت شما امتیاز مثبتی کسب می ­کند و تاثیر بسیار خوبی روی سایت شما خواهد داشت. در مقابل، اگر از سایت هایی که دارای محتوای بی کیفیت و اسپم هستند و لینک خروجی زیادی دارند، به سایت شما لینک زده شود، تاثیر بسیار منفی روی سایت شما خواهد داشت. یکی از نکات مهم دیگر در بک لینک، محتوای یونیک و سئو بیس است. لازم به ذکر است که همه پکیج های بک لینک سایت سئو طلوع که در این صفحه موجود هستند، بصورت دائمی و باکیفیت هستند که محتوای مورد نیاز این بک لینک ها توسط تیم تولید محتوای سئو طلوع انجام می­‌شود.

بک لینک ها چه نقشی در سئو دارند؟

بک لینک ها بزرگترین کمک کننده وب سایت شما در سئو هستند. کیفیت بک لینک ها مهمترین عاملی است که باعث افزایش اتوریتی (اعتبار) وب سایت شما می شود. بک لینک های بی کیفیتی که به وب سایت شما لینک می دهند به اعتبار وب سایت شما آسیب می زند. گوگل همچنین کیفیت بک لینک ها را به عنوان یک فاکتور در رتبه بندی صفحه نتیجه در نظر می گیرد. بک لینک ها در وب سایت شما سیگنال هایی را به گوگل ارسال می کنند. با توجه به آن، خزنده های گوگل به صفحات وب سایت شما رتبه میدهند و در نتایج سرچ گوگل نشان می دهند. این معیار تنها یکی از معیارهایی است که گوگل در رتبه بندی نتایج جستجو از آن استفاده می کند. با این حال، می توان گفت که یکی از مهمترین معیارها است. بیایید نگاهی به روش های گرفتن بک لینک بیندازیم. بکلینک‌ها مهم هستند چون گوگل گفته. بدون شک بدون بک لینک هیچوقت نمی توانید به جایگاه برتر در موتورهای جستجو دست یابید. اگر بعضی از سایت ها که همیشه در رتبه های 1 الی 3 در صفحه اول گوگل هستند، یا برای برند خود زیاد هزینه کرده‌اند، یا بک‌لینک پیوسته خریداری کرده‌اند یا از روش سئو کلاه سیاه استفاده کرده‌اند. 

بهترین روش ها برای گرفتن بک لینک

گرفتن بک لینک های با کیفیت برای وب سایت شما یک کار پر زحمت و زمانبر است. باید زمان زیادی را برای این کار اختصاص دهید. همچنین باید تخصص لازم را داشته باشید و بصورت دقیق این کارها را انجام دهید. در غیر این صورت، بک لینک هایی که می گیرید ممکن است بیشتر از اینکه مفید باشد به وب سایت شما آسیب برساند. همچنین بک لینک های موقتی باعث می شوند که تمام زحماتی که برای ساخت بک لینک کشیده اید به یک چشم بر هم زدن از بین برود. یکی از موثرترین روش ها این است که در سایت هایی که مخصوص بازنشر محتوا هستند محتوا بنویسد. با استفاده از این روش، وب سایت شما از ترافیک بالایی بهره مند خواهد شد. این روش به شما اجازه می دهد تا وب سایت و برند خود را در وب سایت های معتبر ذکر کنید. اگر محتوای خوبی بنویسید، ممکن است با این روش بک لینک کسب کنید.

استفاده از شبکه های اجتماعی و وب سایت های رقیب برای به دست آوردن بک لینک

روش های دیگر گرفتن بک لینک، شبکه های اجتماعی و تحلیل رقبا است. شما باید وب سایت های رقبای خود را بررسی کنید. سپس باید بک لینک هایی که این وب سایت ها دارند را لیست کنید. باید بررسی کنید که آیا این بک لینک ها هنوز فعال هستند یا خیر. پس از این کار، از بین این بک لینک ها با توجه به اهداف خود، لینک هایی که مناسب سایت شما است را انتخاب کنید. انتخاب کنید که کدام یک از این بک لینک ها برای وب سایت و مخاطبان هدف شما مناسب است. همچنین شناسایی کنید که کدام یک از این بک لینک ها مربوط به محصولات و خدماتی است که ارائه می دهید. همچنین باید بررسی کنید که کدام یک از این بک لینک ها با کیفیت هستند. در غیر این صورت، بک لینک های بی کیفیت بر اتوریتی وب سایت شما تأثیر می گذارند.

مزایای خرید بک لینک

مهمترین مزیت خرید بک لینک این است که در وقت شما صرفه جویی می شود. شما می توانید از این زمان، برای حل کردن سایر مسائل مربوط به وب سایت خود استفاده کنید. ممکن است شما تخصص لازم برای ساخت بک لینک را نداشته باشید. همانطور که قبلا ذکر کردیم، استفاده از بک لینک های اشتباه و بی کیفیت به وب سایت شما آسیب می رساند. سپردن این کار به متخصصان، وب سایت شما را از آسیب های احتمالی دور نگه می دارد. کارشناسان ما با استفاده از ابزارهای قدرتمند تحلیل رقبای شما را انجام داده و لینک سازی خواهند کرد. دیگر شما نیازی به یادگیری استفاده از این ابزار نخواهید داشت. گرفتن بک لینک دائمی کار دشواری است. بک لینک هایی که از تیم های متخصص خریداری می کنید ماندگارتر از بقیه خواهند بود.

همانطور که می بینید، ساخت بک لینک نیاز به تخصص دارد. اجازه دهید این فرآیند را با یک مثال توضیح دهیم. شما می خواهید بک لینک هایی با پیج آتوریتی بالا بخرید. بنابراین، شما یک پکیج بک لینک برای این کار را خریداری میکنید.

وقتی صحبت از سئو می شود، بک لینک ها برای وب سایت ها ضروری و مهم می شوند. با این حال، صاحبان وب سایت ممکن است زمانی برای انجام دادن این کارها را نداشته باشند. در چنین مواقعی بک لینک خریداری می کنند. این گزینه در بیشتر موارد برای آنها سودمندتر است. تنها کاری که آنها برای خرید لینک باید انجام دهند این است که یک تیم قابل اعتماد و حرفه ای پیدا کنند. خرید خدمات بک لینک آسان است.

خرید بک لینک با کیفیت بالا نیاز به تحقیق دقیقی دارد. اگر می خواهید بک لینک های با کیفیت بالا خریداری کنید، می توانید این کار را در seotolu.com انجام دهید. شما می توانید بک لینک های معتبر را در وب سایت ما خریداری کنید.

اصطلاحات رایج لینک بیلدینگ

لینک جویس:

لینک جویس یا Link juice زمانی که یک صفحه وب به هر یک از مقاله های شما یا صفحه اصلی وب سایت شما لینک می دهد لینک جویس به شما می دهد. این نوع لینک به شما کمک می کند تا رتبه صفحه خود را بهبود بخشید و  دامین اتوریتی خود را افزایش دهید.

لینک دوفالو:

در این نوع لینک به طور پیش‌فرض، هر لینکی که به مقاله وبلاگ اضافه می‌کنید به عنوان لینک دوفالو در نظر گرفته می‌شود. لینک های خارجی موجود در یک وب‌سایت نشان‌دهنده رضایت شما برای انتقال اعتبار از سایت شما به آن سایت ها توسط موتورهای جستجو است. به عنوان مثال، هنگامی که از یک وب سایت به وب سایت دیگری لینک می دهید، اگر از برچسب دوفالو استفاده شود، در واقع رضایت خود را برای انتقال اعتبار سایت توسط موتورهای جستجو را اعلام می کنید.

لینک نوفالو

زمانی که یک وب سایت به وب سایت دیگری لینک می شود، اما لینک دارای ویژگی لینک نوفالو است، آن لینک به ارتقای اعتبار آن وب سایت کمکی نمی کند. این بدان معناست که لینک هایی که دارای ویژگی نوفالو هستند به هیچ وجه از اعتبار صفحه دامنه لینک داده شده بهره مند نمی شوند. به طور معمول، یک وب مستر از این ویژگی در هنگام لینک دادن به یک سایت غیرقابل اعتماد استفاده می کند.

لینک با کیفیت پایین: لینک های با کیفیت پایین هیچ سودی برای وب سایت شما ندارند و ضرر زیادی دارند. شما نباید از وب سایت های بی کیفیت و اسپم که محتوای تکراری دارند، بک لینک دریافت کنید.

انکر تکست

انکر تکست به لینک قابل کلیک که شامل یک کلمه یا عبارت در متن در یک صفحه وب است اشاره دارد. در ساده‌ترین شکل، انکر تکست را می‌توان به عنوان متن قابل مشاهده و قابل کلیک در یک لینک تعریف کرد.

در بالا اشاره کردیم که اصطلاح بک لینک به چه معناست و سایر اصطلاحات سئو با بک لینک مرتبط هستند. اکنون، اگر وبلاگ دارید و به منبع قابل اعتمادی از بک لینک نیاز دارید، باید پکیج های سئو طلوع را بررسی کنید. قطعا ارزش دیدن را دارد، به این دلیل که پکیج های بک لینک ما 100٪ با کیفیت بالا و کارآمد و با قیمت بسیار رقابتی ارائه می دهیم. این خلاصه ی توضیحات ما در مورد بک لینک بود. امیدواریم که برای کسب و کار دیجیتالی و آنلاین شما مفید باشد.

خرید بک لینک قوی

ما چه خدماتی را ارائه می دهیم؟

با خرید پکیج بک لینک، شما خدماتی را که در آن پکیج ذکر شده است را بطور کامل دریافت خواهید کرد. قیمت پکیج های بک لینک با توجه به خدماتی که قرار است ما به شما عزیزان ارائه دهیم متفاوت است. هر چه تعداد بک لینک ها کمتر باشد قیمت پکیج نیز ارزان تر است. تمامی پکیج های ما شامل بک لینک های با کیفیت، قوی هستند حتی ارزان ترین پکیج ما نیز اینگونه می باشد. پس از اینکه پیکج لینک بیلدینگ را تهیه نمودید، کارشناسان ما وب سایت شما را بررسی می کنند.

✅ پس از بررسی، بک لینک های مورد نیاز وب سایت شما را شناسایی می کنیم.

✅ سپس، با توجه به محصولات و خدمات وب سایتتان مخاطبان هدف شما را شناسایی می کنیم.

✅ ما با توجه به وب سایت شما و کلمات کلیدی تان تحلیل رقیب را انجام می دهیم.

✅ پس از تعیین بک لینک های مناسب برای وب سایت شما، انکر تکست مناسب را نیز آماده می کنیم.

✅ سپس لینک سازی را انجام می دهیم.

چرا سفارش بک‌لینک از سئو طلوع؟

✅ مشاوره برای انتخاب پکیج مناسب برای کلمات کلیدی شما

✅ تولید محتوای یونیک و سئو بِیس با موضوع سایت شما 

✅ مقرون به صرفه نسبت به ارزش بک لینک‌ها

✅ لینکسازی در سایت‌های پربازدید و معتبر

✅ درج ریپورتاژ در سایت‌های قوی و پربازدید

✅ لینکسازی کاملا طبیعی و دستی

✅ 100% ایمن در برابر پنالتی گوگل

✅ رضایت کامل مشتریان

✅ لینکسازی کلاه سفید

✅ نتایج سریعتر و بهتر

✅ گزارش کار هفتگی

سفارش بک‌لینک دائمی از سئو طلوع

سئو طلوع، ارائه دهنده بهترین پکیج های خدمات فروش بکلینک­‌های دائمی، قوی و معتبر می­‌باشد. سئو طلوع با آنالیز سایت شما و کلمات کلیدی رقابتی سایت شما را پیدا کرده و کاملا اصولی بدون نگرانی از پنالتی شدن سایت، اقدام به ایجاد لینک می ­کند. ما در سئو طلوع، تمامی لینک‌هایی که برای مشتریان خود می‌سازیم، بصورت دائمی هستند و از لینک های فالو و نوفالو که اکثرا فالو هستند، درکنار هم و بصورت اصولی ایجاد می­‌کنیم تا فرایند لینک سازی طبیعی باشد تا تاثیر بهتر و در زمان سریع روی سایت مشتریان داشته باشد.

آیا خرید بک‌لینک خطرناک است؟

خرید بکلینک زمانی خطرناک است که، تیمی که لینک سازی سایت شما را بر عهده دارد، در این زمینه دانش کافی نداشته باشد و با انجام دادن کارهایی مانند: لینکسازی در سایت­‌های غیرمرتبط، همیشه از فالو استفاده کردن، افراط کردن در لینک‌سازی، لینکسازی در سایت­‌های بی ارزش، بلد نبودن طرز استفاده از انکرتکست و چندین موارد دیگر که اگر رعایت نشوند، حتی موجب از دست دادن جایگاه فعلی سایت شما یا حتی موجب پنالتی شدن سایت شما می­‌ شود. تیم سئو طلوع، با چندین سال سابقه در این زمینه، بهترین خدمات فروش بکلینک دائمی و قوی را به شما ارائه می‌ دهد.

چرا خرید بک لینک دائمی بهتر از بک‌لینک اعتباری است؟

اگر قصد سفارش بکلینک دارید، توصیه ما این است که بکلینک های دائمی خریداری کنید. اگر شما از یک سایتی اقدام به خرید بک لینک اعتباری کنید، باید بصورت ماهانه این بک لینک را تمدید کنید. مثلا شما به سایتی پول دادین که در تمامی مطالب خود به سایت شما لینک دهد. بعد از گذشت یک ماه از این سایت چندین لینک به سایت شما ایجاد می شود. و شما مجبورید که در هر ماه این لینکسازی را تمدید کنید و اگر این بک لینک را تمدید نکنید، همه بکلینک های ایجاد شده حذف می شوند. و حذف بکلینک به تعداد زیاد، یکی از دلایل اصلی کاهش و افت رتبه سایت می باشد. 

پس از سفارش بک‌لینک باید چیکار کرد؟

اگر میخواهید بکلینک‌ها زود و بهتر تاثیر بذارن، صفحه لندینگ خود را بهبود ببخشید طوریکه وقتی کاربر وارد صفحه لندینگ شما شد، زود سایت شما را ترک نکند. تا  سایت شما را به یاد داشته باشد و دفعات بعد نیز به سایت شما بازگردد. مشکلات سوروس صفحه لندینگ پیج خود را رفع کنید. سرعت صفحه لندینگ خود را افزایش دهید. در صفحه لندینگ خود، لینکسازی داخلی کنید. محتوای صفحه لندینگ خود را بروزرسانی کنید. خودتان را جای کاربر بذارید و ببینید از صفحه لندینگ خودتان خوشتون میاد یا نه آیا برای شما جذابیتی داره یا نه.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

میانگین امتیاز 4.7 / 5. 41

اشتراک در
اطلاع از
44 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
mahan aliii
11 ماه قبل

سلام من از شرکت ماهان با مهندسی صادقی همکاری کردم خیلی راضی بودم عالیه 👌💝

یلدا همتادُر
11 ماه قبل

از کیفیت کارتون رضایت کامل دارم
ممنونم بابت این خدمات بی نظیرتون😍😍

فردین
10 ماه قبل

واقع خرید بک لینک چیزی هست که به هر سایتی نمیشه اعتماد کرد
ولی شما واقعا عالی هستید
ممنونم از شما و خدمات عالی شما

پیری
10 ماه قبل

با سلام و احترام خدمت جناب صادقی خواستم بگم کارهات بینظیره و عشق میکنیم با اینکه با شما داریم کار میکنیم امیدواریم روز به روز پیشرفت کنید ارادتمند شما ♥ پیری ♥

علی قاسمی
10 ماه قبل

سلام آقای صادقی خوب هستید؟
علی قاسمی هستم خواستم از شما و تیم شما بابت لینک سازی که برای سایتم انجام گرفت تشکر کنم
نتیجه خوبی از همکاری با شما داشتم
ممنون از شما

بهزاد بهاری
10 ماه قبل

۳ تا کلمه داشتم برای رسیدن به صفحه اول ازم کمار از ۴۰ میلیون نخواستن با خرید بک لینک دائمی از شما تونستم در ۲ ماه به صفحه اول برسم
خیلی ممنونم از شما

رستمزاده
10 ماه قبل

بهترین سایتی هستید که در زمینه فروش بک لینک فعالیت داره درود بر شما
رستم زاده

10 ماه قبل

شما کارتون درسته، منکه از خدماتتون راضی هستم. ممنون از زحماتتون

محمد غفاریان
10 ماه قبل

سلام امکانش هست نمونه لینکسازیتون رو ببینم؟

جواد باقری
9 ماه قبل

با اختلاف بهترین سایت ارائه دهنده خدمات بک لینک هستید
تیم پشتیبانی سایت وردپرس

حسام
9 ماه قبل

PBN خریداری کنم مشکل جریمه شدن سایت نداره؟

باران
9 ماه قبل

برای سایت خارجی هم بک لینک میزنید؟

یزدانی
9 ماه قبل

سلام اگه پکیج نقره ای خریداری کنم همه لینک هارو فالو میزنید؟

حامد شجاعی
9 ماه قبل

امکانش هست چند نمونه از لینکسازیتون رو ببینم؟ من نياز به بک لینک انبوه دارم میخوام از شما بگیرم
لطفا به ایمیلم ارسال کنید

هادی
9 ماه قبل

میشه یک ماهه خرید کرد و دیگه تمدید نکرد؟

زهرا
9 ماه قبل

واقعا قیمت و کیفیت کاری شما نسبت به رقبای شما خیلی عالیه
ممنونم

Anahitamoradi
8 ماه قبل

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تیم پرتلاش و دوسداشتنی سئو طلوع.
من چند ماهی هست که از شما بک لینک میخرم واقعا اینقدر کارتون درجه یکه که همتای شما رو سراغ ندارم خواستم از زحمتهاتون تشکر کنم

سینا
8 ماه قبل

سلام
برای سایت تازه تاسیس هم میشه بک لینک استفاده کنیم؟

آرش
8 ماه قبل

سلام من سایت زیادی دارم
پکیج زیاد انتخاب کنم تخفیف میدین؟

نادر کمالی
8 ماه قبل

ممنون از تیم خوبتون، من چند ماه پیش ازتون پکیج خریدم و نتیجه خوبی گرفتم

محیا
7 ماه قبل

عالی

عارف
7 ماه قبل

ممنون از سایت سئو طلوع برای پکیج های خوبشون به جرعت میتونم بگم اولین سایت در ایران که بک لینک دائمی واقعی ارائه میده

فاطمه
7 ماه قبل

سلام و عرض ادب آقای صادقی ، واقعا بهتون تبریک میگم که محتواهای مفیدی جهت افزایش اطلاعات مخاطباتون رو ارائه میدید و هرکسی میتونه دایره اطلاعاتش رو افزایش بده . سایت فعال و پر باری دارید ♥️👏👏 پرفکت هستید شما

عباس رضایی
7 ماه قبل

از تیم طلوع بسیار متشکرم، در عرض 40 تاثیر بک لینک هایی که زدید رو روی سایتمون دیدیم و نتیجه گرفتیم. خدا قوت

44
0
در رابطه با بک لینک لطفا نظر دهید.x