خدمات سئو سایت حرفه ای به سبک سئو طلوع

خرید بک لینک

جای شما در صفحه اول گوگل خالیست…

سفارش بک‌ لینک‌ های دائمی (لینکسازی کاملا دستی) مطابق با الگوریتم‌ های جدید گوگل جهت ارتقای کلمات کلیدی و افزایش دامین آتوریتی

خرید بک لینک

مزایای بک لینک دائمی

بک لینک های دائمی باکیفت بهترین و کم هزینه ترین روش برای کسب رتبه نخست در موتورهای جستجو می باشند.

افزایش ترافیک سایت

افزایش ترافیک سایت

ارتقای کلمات کلیدی

ارتقای رتبه کمات کلیدی

افزایش دامین آتوریتی

افزایش دامین آتوریتی

ایندکس سریع صفحات

لینکسازی خود را به حرفه ای ترین تیم لینکسازی بسپارید

لینکسازی دائمی توسط سئو طلوع با بیش از 500 مشتری راضی و وفادار

مزایای خرید بک لینک دائمی

اهمیت بک لینک در سئو سایت

در این ویدیو کوتاه، با اهمیت بک لینک و بک لینک دائمی آشنا بشید.

سوالات متداول پیرامون خرید بک لینک

لینک های ایجاد شده کاملا دائمی هستند؟

لینک های ایجاد شده کاملا دائمی هستند و نیازی به تمدید ندارند.

آیا خرید بک لینک خطرناک است؟

تمامی لینک های ایجاد شده توسط سئو طلوع بصورت دستی و با آی پی و انکرهای مختلف می باشد که هیچ خطری برای سئو سایت ندارند.

لینکسازی سایت ما چند روزه تمام میشود؟

بعد از سفارش بک لینک از حداکثر تا دو هفته لینکسازی سایت شما تمام میشود.

آیا بعد از اتمام لینکسازی برای ما ارسال میکنید؟

بعد از اتمام، تمامی لینک های ایجاد شده در فایل اکسل برای شما ارسال میشود.

سایت هایی که در آن ها لینکسازی میکنید اسپم نیستند؟

در سایت هایی لینکسازی انجام میدهیم که دامین آتوریتی آنها از 40 الی 90 و اسپم اسکور آنها از 1 الی 3 میباشند.

سوالات پیرامون خرید بک لینک

چرا خرید بک لینک از سئو طلوع؟

سئو طلوع، ارائه دهنده بهترین پکیج های خدمات فروش بک لینک های دائمی، قوی و معتبر می­‌باشد. سئو طلوع با آنالیز سایت شما و کلمات کلیدی رقابتی سایت شما را پیدا کرده و کاملا اصولی بدون نگرانی از پنالتی شدن سایت، اقدام به ایجاد لینک میکند. ما در سئو طلوع، تمامی لینک‌هایی که برای مشتریان خود می‌سازیم، بصورت دائمی هستند و از لینک های فالو و نوفالو که اکثرا فالو هستند، درکنار هم و بصورت اصولی ایجاد می­‌کنیم تا فرایند لینک سازی طبیعی باشد تا تاثیر بهتر و در زمان سریع روی سایت مشتریان داشته باشد.

seotolu buy backlinks

بک لینک چیست؟

وقتی روی متن یا عکسی کلیک میکنید و وارد صفحه دیگری میشوید، به آن لینگ گفته میشود و اگر سایت دیگری به به سایت شما لینک دهد، به آن بک لینک گفته میشود. بکلینک ها دو مدل هستن یکی فالو و دیگری نوفالو. بکلینک فالو و نوفالو در ظاهر هیچ فرقی با یکدیگر ندارند. وقتی سایتی به شما بک لینک فالو میدهد، ربات ها موقع مشاهده آن بکلینکف از طریق آن وارد سایت شما شده و به صفحه ای از سایت شما که لینک داده شده است، امتیاز میدهند. ولی در بکلینک نوفالو ربات ها آن بکلینک را دنبال نمیکنند. بکلینک دوفالو یا همان فالو ارزش بیشتری نسبت به نوفالو دارد. ولی هر سایتی برای امیتاز گرفتن از بکلینک ها، باید هم بکلینک فالو و هم نوفالو داشته باشد. تا فرآیند لینکسازی بصورت طبیعی باشد. بک لینک ها مهمترین عامل موفقیت در سئو سایت هستند و سایت ما هرچقدر بکلینک زیاد البته باکیفیتی نسبت به رقبای ما داشته باشد، بدون شک سایت ما در کلمات کلیدی رقابتی جلوتر از رقبای ما خواهد بود. همچنین لینک گرفتن از سایت های مرتبط و با اعتبار زیاد، ارزش بیشتری نسبت به لینک گرفتن از سایت های نامرتبط خواهد داشت.

لینکسازی به سبک سئو طلوع

شما با خرید بک لینک از سئو طلوع بک لینک دائمی باکیفت دریافت خواهید کرد. تمامی لینک های ایجاد شده بصورت دائمی بوده و بصورت دستی توسط تیم لینکسازی سئو طلوع انجام میشود. سئو طلوع با داشتن بهترین وب سایت های قوی و با اسپم اسکور کم بهترین لینکسازی را برای مشتریان خود انجام میدهد. بکلینکی که از وسط متن ایجاد میشود ارزش بیشتری دارد نسبت به لینکی که فقط خوده کلمه کلیدی لینک داده شده است. همچنین اگر در صفحه ای فقط به سایت شما لینک داده شود، آن لینک ارزش بیشتری خواهد داشت نسبت به لینکی که از صفحه ای ایجاد شده است که در آن صفحه در کنار بکلینک شما، کلی بک لینک دیگر به دیگر سایت ها زده شده است. بکلینک های ساخته شده توسط سئو طلوع بصورت دائمی بوده و بعد از اتمام به مشتری تحویل داده میشود.  

مهمترین مزیت خرید بک لینک این است که در وقت شما صرفه جویی می شود و شما می توانید از این زمان، برای حل کردن سایر مسائل مربوط به وب سایت خود استفاده کنید. ممکن است شما تخصص لازم برای ساخت بک لینک را نداشته باشید. همانطور که قبلا ذکر کردیم، استفاده از بک لینک های اشتباه و بی کیفیت به وب سایت شما آسیب می رساند. سپردن این کار به متخصصان، وب سایت شما را از آسیب های احتمالی دور نگه می دارد. کارشناسان ما با استفاده از ابزارهای قدرتمند تحلیل رقبای شما را انجام داده و لینک سازی خواهند کرد. دیگر شما نیازی به یادگیری استفاده از این ابزار نخواهید داشت. گرفتن بک لینک دائمی کار دشواری است. بک لینک هایی که از تیم های متخصص خریداری می کنید ماندگارتر از بقیه خواهند بود.

تاثیر خرید بک لینک بر سئو سایت

از آنجایی که بک لینک یکی از مهم ترین فاکتورها در بهینه سازی خارجی وب سایت می باشد به همین دلیل در تمامی استراتژی های سئو خارجی از خرید بک لینک استفاده می نمایند. زیرا به دست آوردن بک لینک طبیعی که سایت ها داوطلبانه این کار را انجام بدهند و به سایت شما لینک دهند بسیار کار سخت و زمانبری است. حتی اگر شما بهترین محتواها را نیز تولید کرده باشید کمتر کسی راضی خواهد شد که به سایت شما لینک دهد.

اگر خرید بک لینک از سایت هایی داشته باشید که مطمئن و معتبر هستند و بصورت دستی و دائمی لینک برای شما ایجاد می نمایند مطمئنا در مدت زمان کوتاهی (حدود دو هفته تا دو ماه) نتیجه ی مورد نظرتان را از لینکسازی دریافت خواهید کرد.

اما اگر بنا به هر دلیلی شما از جایی خدمات و سرویس دریافت کنید که بک لینک ها را با استفاده از ربات ها و بصورت غیر طبیعی برای شما ایجاد نمایند نه تنها پیشرفتی در سئو سایتتان حاصل نخواهد شد، بلکه منجر به افت رتبه و در برخی از موارد منجر به جریمه شدن و پنالتی سایت شما خواهد شد، پس حتما قبل از خرید بک لینک حتما تحقیقات لازم و کافی در این زمینه را انجام دهید.

خرید بک لینک انبوه از سئو طلوع

اگر نیاز به لینک انبوه دارید، به وب سایت درستی مراجعه کرده اید. ما در سئو طلوع برای وب مسترانی که نیاز به بک لینک انبوه دارن بصورت کاملا دستی و دائمی انجام میدهیم. لازم به ذکر است که هزینه بک لینک انبوه نسبت به دیگر پکیج ها دارای تخفیف زیادی می باشد. پس اگر نیاز به سفارش بک لینک انبود دارید، با ما در تماس باشید.

نکاتی که در زمان خرید بک لینک حتما باید دقت کنید چیست؟

از آنجایی که لینک سازی و اجرای یک استراتژی صحیح و قوی کار بسیار حساسی می باشد به همین دلیل به تمامی نکات باید دقت داشته باشید تا به بهترین نحو لینک سازی را انجام دهید، ما در این بخش چند نکته مهم و کلیدی را آورده ایم تا در استراتژی لینک بیلدینگ خود مد نظر داشته باشید.

بک لینک دائمی بخرید

حتما بک لینک دائمی خریداری نمایید، این موردی است که تیم سئوطلوع همیشه تاکید داشته است، زیرا بک لینک های موقتی تا زمانی که حذف نشوند شاید برای مدتی تاثیر مثبتی بر روی سئو سایت شما و افزایش رتبه در کلمات کلیدی تان داشته باشد. اما اگر شما پس از پایان قراردادتان اگر به هر دلیلی بک لینک خریداری شده تان را تمدید نکنید این لینک ها حذف خواهند شد و حذف این بک لینک ها منجر به آسیب سایتتان خواهد شد و در بسیاری از موارد به پنالتی شدن سایت نیز منجر شده است.

انکر تکست مناسب انتخاب کنید

در فرایند لینک سازی، انتخاب انکرتکست مناسب برای لینک دادن به صفحات وب، بسیار حائز اهمیت هستند. انکرتکست، متنی است که به صورت لینک قرار می گیرد و با کلیک بر روی آن، کاربر به صفحه مورد نظر هدایت می‌شود. برای ارتقا دادن کلمات کلیدی خود، باید از انکر تکست‌هایی استفاده کنید که شامل کلمات کلیدی مد نظرتان باشند. به‌عنوان مثال، اگر کلمه کلیدی شما “آموزش زبان انگلیسی” باشد، انکرتکست شما باید حاوی این عبارت باشد و نه فقط کلماتی مانند “اینجا” یا “برای اطلاعات بیشتر” که معنای دقیقی ندارند و کلمات هدف شما نیستند.

انتخاب انکرتکست مناسب، باعث بهبود رتبه شما در موتورهای جستجو در آن کلمه کلیدی خواهد شد. پس قبل از خرید بک لینک حتما کلمات کلیدی هدف، انکرتکست ها را مشخص نمایید. اگر در این زمینه اطلاعاتی ندارید شما می توانید با مشاوران سئوطلوع تماس حاصل نمایید تا شما را در انتخاب بهترین انکرتکست ها برای صفحاتی که می خواهید برای آن لینکسازی کنید کمک و همراهی نمایند تا بتوانید بهترین نتیجه را از خرید بک لینک دریافت نمایید.

سفارش بک لینک انبوه اصولی

لینک انبوه یا همان بک ‌لینک‌های اسپمی، لینک‌هایی هستند که به صورت اتوماتیک و با سرعت بسیار بالا ساخته می‌شوند و تعداد آن‌ها معمولا بیشتر از 1000 عدد در یک یا دو روز است. این نوع لینک‌سازی، به هیچ وجه توصیه نمی‌شود زیرا باعث کاهش رتبه سایت شما در موتورهای جستجوی خواهد شد. در واقع، این لینک‌ها به دلیل کیفیت پایین توسط الگوریتم‌های موتورهای جستجو شناسایی می‌شوند و ممکن است منجر به پنالتی شدن سایت شما شود. بنابراین، بهتر است از لینک ‌سازی با کیفیت و طبیعی استفاده کنید تا نتیجه ی مطلوبی از لینک سازی بگیرید. سئوطلوع تمامی بک لینک ها را بصورت دستی و در مدت زمان دو هفته الی یک ماهه برای سایت شما ایجاد خواهد کرد تا الگوریتم های گوگل آن را به عنوان بک لینک طبیعی شناسایی نمایند و سئو سفید باشد.

مزایای خرید بک لینک چیست؟

اگر بخواهیم به مزایای خرید بک لینک اشاره کنیم باید قبل از آن به این موضوع که آیا از جای مطمئن لینک خریده اید یا نه دقت داشته باشید، زیرا اگر شما از جایی لینک خریداری نمایید که بک لینک های بی کیفیت برای شما ایجاد نماید نه تنها مزایایی نخواهد داشت، بلکه بسیاری از خطرات را نیز بهمراه خواهد داشت. اما در این بخش برخی از مزایای خرید بک لینک از سئوطلوع را برای شما ذکر خواهیم کرد:

شاهد افزایش دامین آتوریتی سایتتان خواهید بود

خرید بک لینک دائمی و با کیفیت باعث افزایش دامین آتوریتی سایت شما خواهد شد، زیرا زمانی که شما از سایت هایی که دامین آتوریتی بالا لینک دریافت می کنید موتورهای جستجو پس از اینکه آن لینک ها را بررسی و شناسایی کردند به سایت شما نیز امتیازی خواهد داد و از اعتبار آن دامنه ای که از آن لینک دریافت کردید اعتبار دامنه به سایت شما نیز منتقل خواهد شد. به همین دلیل پس از خرید بک لینک از سئوطلوع شاهد افزایش دامین آتوریتی سایت خود خواهید شد.

صفحات سایت شما به سرعت ایندکس خواهد شد

بک لینک‌های با کیفیت و دائمی، می‌تواند به ایندکس سریع‌تر صفحات سایت شما کمک کند. شما زمانی که در یک وب سایتی که دامین آتوریتی بالایی دارد لینک ایجاد کنید هر موقعی که خزنده ها آن سایت را بررسی و ایندکس کنند لینک سایت شما را شناسایی خواهند کرد و به سایت شما نیز خواهند آمد و صفحات جدیدتان را ایندکس خواهند کرد.

خرید بک لینک باعث ارتقای کلمات کلیدی خواهد شد

زمانی که شما برای صفحات ساییتان لینک ایجاد کنید و با استفاده از انکرتکست مناسب این کار را انجام دهید، این کار باعث افزایش رتبه در آن کلمات کلیدی که در انکرتکست استفاده کرده اید خواهد شد و جایگاه بالاتری در نتایج موتورهای جستجو دریافت خواهید کرد.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

میانگین امتیاز 4.8 / 5. 49

دیدگاه(65)

 1. 1402/04/29

  سلام, ,وقت بخیر
  آیا با این پکیج های بک لینک اتوریتی تضمینی افزایش پیدا می کنه؟

  پاسخ دهید
  • کارشناس سئو
   1402/05/01

   سلام و عرض ادب
   بله

   پاسخ دهید
 2. 1402/04/27

  سلام. میشه چند نمونه بک لینک دائمی برام ایمیل کنین. ممنون

  پاسخ دهید
  • کارشناس سئو
   1402/05/01

   سلام و عرض ادب
   ارسال کردیم خدمتتون

   پاسخ دهید
 3. روز بخیر ممنون میشم چند نمونه کار برای من ایمیل کنید.

  پاسخ دهید
  • کارشناس سئو
   1402/02/25

   سلام و احترام
   نمونه لینکسازی دائمی خدمتتون ارسال شد

   پاسخ دهید
 4. مجید
  1401/12/24

  برای چه تعداد url است و نمونه کارتون رو کجا میشه دید؟

  پاسخ دهید
  • کارشناس سئو
   1401/12/24

   هرچندتا صفحه ارسال کنید مشکلی نداره
   فقط اگه برای یه صفحه ای زیاد لینکسازی بشه تاثیر بهتری داره
   مثلا اگه شما 200 تا بک لینک دائمی سفارش میدین، این تعداد اگر برای صفحات کمی از سایت شما مثلا 2-3 صفحه لینکسازی بشه، تاثیر بیشتری خواهد داشت تا این 200 تا لینک روی صفحات زیادی از سایت شما زده بشه.

   پاسخ دهید
 5. Amir farhadi
  1401/12/17

  یکی از دوستانم مشتری ثابت شماست که میگن از شما لینک سفارش دادن و دامین آتوریتی سایتشون کلی رفته بالا
  امکانش هست شرایط و هزینه اینو بفرمایید تا انجام وظیفه بکنیم.

  پاسخ دهید
  • کارشناس سئو
   1401/12/18

   سلام، ممنونم، مشتریان عزیزمون به ما لطف دارن، میتونید از بخش پکیج های بک لینک هزینه ها و جزئیات پکیج رو بررسی کنید، اگر مشاوره برای خرید لازم داشتید میتونید با ما تماس بگیرید یا از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید. با تشکر

   پاسخ دهید
 6. مرتضی
  1401/12/17

  سلام مجدد
  جهت کاهش اسپم اسکور سایت، آیا بک لینک سازی موفق عمل میکنه؟

  پاسخ دهید
  • کارشناس سئو
   1401/12/17

   بله حتما
   اسپم سایت های زیادی رو با بک لینک های دائمی آوردیم پایین

   پاسخ دهید
 7. مرتضی
  1401/12/17

  سلام
  وقت به خیر
  ممنون میشم چند نمونه از بک لینک سازی رو برای بنده ایمیل کنید
  سپاس

  پاسخ دهید
  • کارشناس سئو
   1401/12/17

   چند نمونه از لینکسازی دائمی سئو طلوع رو خدمتتون ارسال کردیم.

   پاسخ دهید
 8. سامی مبل
  1401/12/16

  لطفا چند نمونه از لینکسازی دائمی رو ایمیل کنید ممنونم

  پاسخ دهید
  • کارشناس سئو
   1401/12/17

   به ایمیلیتون ارسال کردیم

   پاسخ دهید
 9. آموزش زبان آرش نیا
  1401/12/16

  درود بر شما
  با پکیج های لینکسازی شما میشه قدرت دامین سایتو افزایش داد؟

  پاسخ دهید
  • کارشناس سئو
   1401/12/16

   بله حتما
   بکلینک های دائمی بهترین روش برای افزایش دامین آتوریتی هستند و هرچقدر زیادتر باشه دامین شما هم زیاد افزایش پیدا میکنه

   پاسخ دهید
 10. مریم
  1401/12/13

  برای سایتم بک لینک اعتباری سفارش داده بودم که هزینه تمدیدش زیاد شد و تمدید نکردم و قراره هم همه لینک ها حذف بشن. پیشنهاد شما چیه؟ لطفا راهنمایی کنید.

  پاسخ دهید
  • کارشناس سئو
   1401/12/14

   بهترین راه جبران بک لینک های اعتباری حذف شده، بک لینک های دائمی هستند و هرچقدر زیاد باشند بهتر است.

   پاسخ دهید
 11. Zeinab
  1401/12/13

  اگه بکلینک 200 تایی سفارش بدم دامین آتوریتیم میره بالا؟

  پاسخ دهید
 12. عباس رضایی
  1401/03/19

  از تیم طلوع بسیار متشکرم، در عرض 40 تاثیر بک لینک هایی که زدید رو روی سایتمون دیدیم و نتیجه گرفتیم. خدا قوت

  پاسخ دهید
 13. فاطمه
  1401/03/17

  سلام و عرض ادب آقای صادقی ، واقعا بهتون تبریک میگم که محتواهای مفیدی جهت افزایش اطلاعات مخاطباتون رو ارائه میدید و هرکسی میتونه دایره اطلاعاتش رو افزایش بده . سایت فعال و پر باری دارید ♥️👏👏 پرفکت هستید شما

  پاسخ دهید
  • کارشناس سئو
   1401/03/18

   سلام و درود
   نظر لطف شماست…

   پاسخ دهید
 14. عارف
  1401/03/17

  ممنون از سایت سئو طلوع برای پکیج های خوبشون به جرعت میتونم بگم اولین سایت در ایران که بک لینک دائمی واقعی ارائه میده

  پاسخ دهید
 15. محیا
  1401/03/17

  عالی

  پاسخ دهید
 16. نادر کمالی
  1401/02/16

  ممنون از تیم خوبتون، من چند ماه پیش ازتون پکیج خریدم و نتیجه خوبی گرفتم

  پاسخ دهید
  • کارشناس سئو
   1401/02/17

   خواهش میکنم
   خداروشکر که راضی هستین👍

   پاسخ دهید
 17. آرش
  1401/02/14

  سلام من سایت زیادی دارم
  پکیج زیاد انتخاب کنم تخفیف میدین؟

  پاسخ دهید
  • کارشناس سئو
   1401/02/14

   سلام
   بله حتما، لطفا قبل از سفارش هماهنگ کنید

   پاسخ دهید
 18. سینا
  1401/02/02

  سلام
  برای سایت تازه تاسیس هم میشه بک لینک استفاده کنیم؟

  پاسخ دهید
 19. Anahitamoradi
  1401/02/02

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تیم پرتلاش و دوسداشتنی سئو طلوع.
  من چند ماهی هست که از شما بک لینک میخرم واقعا اینقدر کارتون درجه یکه که همتای شما رو سراغ ندارم خواستم از زحمتهاتون تشکر کنم

  پاسخ دهید
  • کارشناس سئو
   1401/02/03

   سلام
   ممنونم خانوم مرادی
   نظر لطف شماست

   پاسخ دهید
 20. زهرا
  1401/01/26

  واقعا قیمت و کیفیت کاری شما نسبت به رقبای شما خیلی عالیه
  ممنونم

  پاسخ دهید
  • کارشناس سئو
   1401/01/26

   نظر لطف شماست خانم پاشا زاده

   پاسخ دهید
 21. هادی
  1401/01/15

  میشه یک ماهه خرید کرد و دیگه تمدید نکرد؟

  پاسخ دهید
 22. حامد شجاعی
  1401/01/05

  امکانش هست چند نمونه از لینکسازیتون رو ببینم؟ من نياز به بک لینک انبوه دارم میخوام از شما بگیرم
  لطفا به ایمیلم ارسال کنید

  پاسخ دهید
  • کارشناس سئو
   1401/01/06

   به ایمیلتون ارسال شد

   پاسخ دهید
 23. یزدانی
  1401/01/03

  سلام اگه پکیج نقره ای خریداری کنم همه لینک هارو فالو میزنید؟

  پاسخ دهید
  • کارشناس سئو
   1401/01/03

   سلام
   روی پکیج دکمه اطلاعات کامل هست اگه بازش کنید اونجا نوشتیم که شامل چند لینک فالو و نوفالو هست.

   پاسخ دهید
 24. باران
  1401/01/02

  برای سایت خارجی هم بک لینک میزنید؟

  پاسخ دهید
 25. حسام
  1401/01/02

  PBN خریداری کنم مشکل جریمه شدن سایت نداره؟

  پاسخ دهید
  • کارشناس سئو
   1401/01/03

   مشکل جریمه شدن نداره اگه بعدا هم شناسایی بشه، نتیجه بک لینک ها از بین میره نه اینکه پنالتی بشه و فکر نکنم با روشی که کار میکنیم، شناسایی بشه

   پاسخ دهید
 26. جواد باقری
  1401/01/02

  با اختلاف بهترین سایت ارائه دهنده خدمات بک لینک هستید
  تیم پشتیبانی سایت وردپرس

  پاسخ دهید
  • کارشناس سئو
   1401/01/02

   نظر لطف شماست آقای باقری

   پاسخ دهید
 27. محمد غفاریان
  1400/12/16

  سلام امکانش هست نمونه لینکسازیتون رو ببینم؟

  پاسخ دهید
  • کارشناس سئو
   1400/12/16

   سلام
   به ایمیلتون ارسال شد

   پاسخ دهید
 28. 1400/12/15

  شما کارتون درسته، منکه از خدماتتون راضی هستم. ممنون از زحماتتون

  پاسخ دهید
 29. رستمزاده
  1400/12/11

  بهترین سایتی هستید که در زمینه فروش بک لینک فعالیت داره درود بر شما
  رستم زاده

  پاسخ دهید
  • کارشناس سئو
   1400/12/11

   نظر لطف شماست جناب رستم زاده

   پاسخ دهید
 30. بهزاد بهاری
  1400/12/10

  ۳ تا کلمه داشتم برای رسیدن به صفحه اول ازم کمار از ۴۰ میلیون نخواستن با خرید بک لینک دائمی از شما تونستم در ۲ ماه به صفحه اول برسم
  خیلی ممنونم از شما

  پاسخ دهید
  • کارشناس سئو
   1400/12/10

   خواهش میکنم
   آره خیلیا با سفارش بک لینک پیشرفت میکنند بجای هزینه زیاد

   پاسخ دهید
 31. علی قاسمی
  1400/12/06

  سلام آقای صادقی خوب هستید؟
  علی قاسمی هستم خواستم از شما و تیم شما بابت لینک سازی که برای سایتم انجام گرفت تشکر کنم
  نتیجه خوبی از همکاری با شما داشتم
  ممنون از شما

  پاسخ دهید
  • کارشناس سئو
   1400/12/06

   سلام
   ممنونم از شما
   نظر لطف شماست.

   پاسخ دهید
 32. پیری
  1400/12/04

  با سلام و احترام خدمت جناب صادقی خواستم بگم کارهات بینظیره و عشق میکنیم با اینکه با شما داریم کار میکنیم امیدواریم روز به روز پیشرفت کنید ارادتمند شما ♥ پیری ♥

  پاسخ دهید
  • کارشناس سئو
   1400/12/04

   سلام مهندس پیری عزیز
   ممنونم از لطف شما
   همچنین

   پاسخ دهید
 33. فردین
  1400/12/03

  واقع خرید بک لینک چیزی هست که به هر سایتی نمیشه اعتماد کرد
  ولی شما واقعا عالی هستید
  ممنونم از شما و خدمات عالی شما

  پاسخ دهید
  • کارشناس سئو
   1400/12/03

   خواهش میکنم. نظر لطف شماست

   پاسخ دهید
 34. یلدا همتادُر
  1400/11/14

  از کیفیت کارتون رضایت کامل دارم
  ممنونم بابت این خدمات بی نظیرتون😍😍

  پاسخ دهید
 35. mahan aliii
  1400/11/02

  سلام من از شرکت ماهان با مهندسی صادقی همکاری کردم خیلی راضی بودم عالیه 👌💝

  پاسخ دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *