آنالیز وب سایت

آنالیز تخصصی وب سایت با استفاده از قدرتمندترین ابزارهای آنالیز

آنالیز وب سایت در سئو طلوع

آنالیز سایت چیست؟

قبل از شروع عملیات سئو روی سایت، باید سایت بصورت دقیق آنالیز شود تا نقاط قوت و ضعف تمامی صفحات سایت شناسایی شود. در آنالیز وب سایت، باید تمامی مواردی که در سایت وجود دارند بررسی شوند. این موارد شامل مواردی چون: استاندارد سئو، کد نویسی، طراحی UI، طراحی UX و دیگر موارد.

هدف از آنالیز سایت چیست؟

هدف از این عملیات، کشف کردن مشکلات سایت می باشد. اگر در سئو داخلی سایت یا دیگر مواردی که به ساختار سایت ربط دارد مشکلی داشته باشد، یعنی استاندارد نباشد، کار کردن  برو روی سئوی خارجی نیز تاثیری نخواهد داشت. پس قبل از شروع سئو سایت، این یک امر ضروری است که باید انجام شود تا سپس هزینه سئو سایت نیز مشخص شود.

آنالیز تخصصی سایت با سئو طلوع

سئو طلوع با استفاده از ابزارهای قدرتمند سایت شما را بصورت تخصصی آنالیز می‌کند. اگر در سایت شما هرگونه مشکل جزئی وجود داشته باشد آن‌ها را حل می‌کند. اگر در سایت ایراداتی وجود داشته باشد، از سوی موتورهای جستجو امتیاز منفی می‌گیرد و باعث می‌شود تا سایت به جایگاه خوبی نرسد. ما در سئو طلوع، قبل از شروع سئو سایت، سایت را بصورت تخصصی آنالیز می‌کنیم و بعد از رفع کردن حتی کوچک‌ترین مشکلات، شروع به انجام عملیات سئو سایت می‌کنیم.

پس از آنالیز وب سایت شما، ما اطلاعات کاملی از مشکلات سایت را برای شما ارسال خواهیم کرد تا از مشکلات سایت خود آگاه شوید. هدف از سئو سایت، رساندن سایت به صفحه نخست موتورهای جستجو در ردیف‌های اول، دوم و سوم می‌باشد که در صورت داشتن هرگونه مشکل جزئی در سایت، باعث می‌شود این کار به سختی انجام شود یا حتی نتواند به جایگاه خوبی برسد. برای آنالیز تخصصی سایت بصورت رایگان، فرم زیر را پر کرده و منتظر دریافت گزارش از طرف سئو طلوع باشد. ما در مدت زمان کمی سایت شما را آنالیز کرده و گزارش را بصورت کامل برای شما ارسال خواهیم کرد.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
نظر شما برای ما مهم است لطفا نظر دهیدx
()
x