بهینه سازی پینترست

بهینه سازی پینترست با سئو طلوع

باورش سخت است ام پینترست یک موتور جستجو است. درواقع، موتور جستجویی است که با استفاده از آن می توانید بفهمید یک محصول فروش می کند یا نه. سه گامی را که در ادامه خواهد آمد بخوانید تا بدانید چگونه باید پینترست خود را بهینه سازی کنید.

به تصاویرتان کیفیت بهتری بدهید

پینترست در یک کلمه یعنی عکس. چیزی که شما لازم دارید عکس های بزرگ، زیبا و برجسته است تا مردم را به سوی خود بکشانید. قدم بعدی اضافه کردن متن به عکس است. توضیح درواقع عنوان پین عکس است. موضوع عکس است و به توصیفش می پردازد.

اندازه و شکل عکس های شما در پینترست اهمیت دارد. این پلتفرم به شکل عمودی طراحی شده است. پس مراقب باشید که عکس هایی که استفاده می کنید عمودی باشند و ابعاد آن 2:3 در 1.3.5 با حداقل 600 پیکسل باشد. البته شما می توانید عکس های افقی برای پین های خود انتخاب کنید اما عکس های عمودی بهتر هستند.

پین هایی با ابعاد بزرگتر از 1.3.5 ناقص می شوند.

همانگونه که در آموزش سئو یوتیوب گفته شد، شما می توانید از ابزار کانوا برای درست کردن تصاویر حرفه ای برای پین های خود استفاده کنید. تصاویری که چشم ها را خیره می کنند.

بهینه سازی کاور بورد

پین های پینترست بر روی بوردها طبقه بندی و میزبانی می شوند. شما می توانید بوردهای خود را در صفحه پروفایلتان ببینید. درست مثل تصاویری که برای پین های خود انتخاب می کنید، تصویر کاور بوردهای شما نیز باید حرفه ای و خیره کننده باشد.

کلمات کلیدی هدف

خلاقیت در پینترست اهمیت زیادی دارد. اما سعی نکنید با مزه، زیادی خلاق و بانمک باشید. موتورهای جستجو پینترست مثل گوگل دقیق نیست؛ بنابراین نتایج جستجوی شما تنها در صورتی که کلمات کلیدی هدفتان را در عنوان بندی پین ها یا بوردها یا در توضیحاتتان به کار ببرید، ارتقا خواهد یافت.

برای کشف بهترین کلمات کلیدی برای پین ها، بوردها، یا توصیف هایتان از پلتفرم پینترست برای جستجوی کلمات کلیدی استفاده کنید. به این ترتیب:

  • یک کلمه یا عبارت کلیدی را در موتور جستجو پینترست تایپ کنید.
  • کلمات کلیدی پیشنهادی پینترست را که پس از کلمه کلیدی شما نمایش داده می شود را یادداشت کنید.

پینترست به هنگام جستجو سریعا کلمات و عبارات جستجوی مرتبط را پیشنهاد می دهد. این پیشنهادها می تواند الهام بخش کلمات و عبارات کلیدی باشند.

  • پین ها و بوردهای جداگانه ها برای هریک از کلمات و عبارات کلیدی پیشنهادی پینترست بسازید و این کلمات کلیدی را در توصیف های پین ها و بوردها بگنجانید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
اسکرول به بالا