همه چیز درباره خرید بک لینک

همه چیز درباره خرید بک لینک

بک لینک ها نقش بسیار مهمی در ارتقای کلمات کلیدی سایت دارند. به این خاطر خیلی از صاحبان وب سایت ها بجای هزینه زیاد سئو اقدام به خرید بک لینک می کنند. ولی متاسفانه خیلی از صاحبان وب سایت ها دانش کافی در مورد بک لینک ندارند که باعث میشه هم رتبه سایتشونو از دست بدهند و هزینه هایی هم که بابت خرید بک لینک کرده اند، از دست برود. در ادامه با ما همراه باشید تا تمامی مواردی که موقع ساخت بک لینک یا خرید بک لینک در نظر بگیرید را برای شما عزیزان معرفی کنیم.

بک لینک چیست؟

سایت شما که اسمش A  هست و از سایت دیگری به اسم B به سایت شما (A) لینک زده شود به این لینک بک لینک گفته می شود. یعنی از سایت دیگری به سایت شما لینک داده شده است. این لینک ارزش بسیاری دارد چراکه برداشت ربات های گوگل از این کار این هست که در سایت شما محتوا یا خدمات بسیار خوبی بوده است که سایت دیگری به سایت شما لینک داده است. ربات های موتورهای جستجو از طریق اون لینک وارد سایت شما می شوند و به سایت شما امتیاز مثبتی می دهند. همچنین کاربران اون سایت که لینک سایت شما را می بینید، وارد سایت شما می شوند و از خدمات سایت شما استفاده می کنند یا حتی به مشتری ثابت شما تبدیل می شوند.

وقتی از سایت دیگری به سایت شما لینک داده می شود، اون سایت از امتیاز مثبت خودش به سایت شما انتقال میده که تاثیر بسیار زیادی در ارتقای کلمات کلیدی شما خواهد داشت. دو نوع لینک وجود دارد یکی فالو و دیگری نوفالو. این دوتا لینک در ظاهر هیچ فرقی باهم ندارند ولی لینکی که فالو هست را ربات های موتورهای جستجو دنبال می کنند و از طریق اون لینک وارد سایت شما می شوند ولی لینک نوفالو را ربات های موتورهای جستجو دنبال نمی کنند. بک لینک فالو ارزش بیشتری نسبت به بک لینک نوفالو دارد ولی بک لینک نوفالو هم بی تاثیر نیست.

هر سایتی به سایت شما لینک نمیدهد مگراینکه سایت شما یک سایت بسیار معتبر با محتوای بسیار خوبی باشد به این دلیل همه یا اکثر صاحبان وب سایت ها برای پیشرفت در کلمات کلیدی اقدام به خرید بک لینک می کنند چون واقعا بدون بک لینک خوب رسیدن به جایگاه برتر وجود ندارد.

خرید بک لینک دائمی یا اعتباری؟

در این قسمت به حقایق جالب در مورد بک لینک های اعتباری و دائمی خواهیم پرداخت که حتما باید موقع خرید بک لینک رعایت کنید.

بک لینک اعتباری

وقتی شما از سایتی اقدام به خرید بک لینک اعتباری می کنید، این سایت از سایدبار، فوتر  یا از دیگر قسمت های سایت خودش به سایت شما لینک می دهد. موقع خرید بک لینک اعتباری از شما پول یک ماهه، سه ماهه، شش ماهه یا یکساله میگیرند و این این سایت از تمامی صفحات خودش به سایت شما لینک می دهد. مثلا اگر سایتی 100 هزار صفحه ایندکس شده داشته باشد، از همه این صفحات به سایت شما لینک داده می شود که تاثیر سریع تری روی سایت شما خواهد گذاشت. ولی اگر شما از سایتی اقدام به خرید بک لینک اعتباری بکنید، و این بک لینک اعتباری را تمدید نکنید، همه بک لینک های ایجاد شده حذف خواهند شد. یعنی اگر 100 هزار بک لینک به سایت شما زده شود، همشون حذف خواهند شد که تاثیر بسیار بدی روی سایت شما خواهد گذاشت. با خرید بک لینک اعتباری شما باید همیشه بک لینک خود را تمدید کنید تا حذف نشوند که که یک کار هزینه بری می باشد.

بک لینک دائمی

موقع خرید بک لینک دائمی، شما فقط یک بار هزینه بک لینک خود را پرداخت می کنید و دیگر هیچ نیازی به تمدید آن ها نیست. چون قرار نیست حذف شوند. بک لینک دائمی بسیار بهتر از بک لینک اعتباری می باشد. لینکی که از داخل متن زده شود، تاثیر بیشتری دارد تا لینکی که از یک سایتی تنها با کلمه کلیدی لینک شده است. موقع خرید بک لینک دائمی، لیست لینک های ایجاده شده به شما تحویل داده می شود که می توانید از طریق سرچ کنسول یا همون فایلی که به شما داده می شود چک کنید که حذف نمی شوند.

خرید بک لینک دستی یا با ربات؟

خیلی از سایت های فروش بک لینک هستند که مثلا 30 هزار بک لینک رو با قیمت 600-700 هزار تومان به مشتریان خود می فروشند. حقیقت اینکه این پول هم برای این تعداد لینک واقعا زیاده چون هیچ زمانی برای این کار صرف نمیکنن و با استفاده از ربات اینکارو انجام میدن که شاید سایت شمارو به صفحه اول گوگل یا شاید به لینک یک گوگل برسونه ولی بزودی جایگاه خودتون رو از دست میدین و اگه قبل از خرید این نوع بک لینک تو صفحه دوم بودید، شاید برسید به صفحه 8-9 گوگل. بهترین نوع لینکسازی، لینکسازی دستی و بصورت طبیعی است که شاید کمی زمانبر باشد به نتیجه رسیدن ولی هزار برابر بارازش تر از بک لینک اعتباری و رباتی است. همچنین زدن این تعداد بک لینک در دو سه روزه اصلا کار درستی نیست.

خرید بک لینک دائمی و معتبر از سئو طلوع

خرید بک لینک دائمی سئو طلوع

سئو طلوع یکی از بهترین سایت های ارائه دهنده خدمات فروش بک لینک دائمی و معتبر می باشد که کاملا بصورت دستی و طبیعی توسط تیم لینکسازی این سایت انجام می شود می باشد. تمامی لینک های ایجاد شده توسط تیم سئو طلوع بصورت دائمی و کاملا امن در مقابل پنالتی گوگل می باشد. بعد از اتمام لینکسازی تمامی لینک های ایجاد شده به مشتری تحویل داده می شود. همچنین قیمت هایی که توسط سایت ما ارائه می شود، بسیار مقرون به صرفه می باشد. ما در بهترین سایت های موجود در سایت هایی که دامین آتوریتی قوی و اسپم اسکور 1 الی 3 دارند، برای مشتریان خود با بهترین کیفیت لینکسازی انجام میدهیم.

 

 

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
اسکرول به بالا