چرا خرید بک لینک دائمی بهتر از بک لینک اعتباری است؟

چرا خرید بک لینک دائمی بهتر از بک لینک اعتباری است؟

در این مقاله از سئو طلوع قصد داریم به بررسی بک لینک دائمی و اعتباری بپردازیم. بک لینک پیچده ترین و حساس ترین قسمت سئو سایت می باشد که اگر حتی اشتباه جزئی در ساخت یا سفارش آن وجود داشته باشد، باعث از بین رفتن رتبه سایت می شود.

چرا خرید بک لینک دائمی از سئو طلوع؟

بک لینک دائمی به بک لینک هایی گفته می شود که نیازی به تمدید ندارند و هیچوقت حذف نمی شوند. در واقع بهترین نوع بک لینک ها همین مدل دائمی هستند. شما با خرید بک لینک دائمی دیگر نباید نگران تمدید شدن آن یا حذف شدن آن باشید. اگر بک لینک های ایجاد شده برای سایتی بعد از مدتی حذف شود، رتبه سایت به شدت افت می کند. شما با سفارش بک لینک دائمی، تنها یک بار هزینه آن را پرداخت می کنید و دیگر نیاری به تمدید نیست.

ما در سئو طلوع بهترین نوع لینکسازی را بصورت دائمی برای مشتریان خود انجام میدهیم و بعد از اتمام لینکسازی تمامی لینک های ایجاد شده را به مشتری تحویل میدهیم. سئو طلوع به عنوان بهترین و باکیفیت ترین بک لینک های دائمی توانسته در این زمینه مشتریان زیاد با رضایت کامل به دست آورد. 

لینک های ایجاد شده توسط سئو طلوع در وب سایت های بسیار قویی با دامین آتوریتی بسیار بالا و اسپم اسکور بسیار پایین و بصورت دستی بدون استفاده از هر گونه رباتی انجام می شود. و هیچگونه نگرانی برای افت رتبه یا پنالتی شدن سایت در آن وجود ندارد.

از مزایای خرید بک لینک از سئو طلوع می توان به مواردی چون: بهبود رتبه وب سایت، افزایش دامین آتوریتی، افزایش ترافیک وب سایت، ایندکس کردن صفحات ایندکس نشده سایت و دیگر موارد مثب اشاره کرد. هزینه لینکسازی در سئو طلوع بسیار پایین و مقرون به صرفه می باشد. شما با سفارش یک یا دو بار لینکسازی سئو طلوع (بستگی به سختی سایت شما دارد) می توانید چندین صفحه رتبه خود را بهبود ببخشید.

لینکسازی توسط تیم متخصص لینکسازی سئو طلوع بصورت دستی با آی پی های متفاوت و در بهترین وب سایت ها انجام می شود و پس از اتمام در فایل اکسل بصورت کامل تحویل مشتری می گردد.

چرا بک لینک های سئو طلوع؟

  • لینکسازی در سایت هایی بسیار قوی
  • لینسازی در سایت هایی با اسپم 1 الی 3
  • لینکسازی در وسط متن طولانی مثل ریپورتاژ
  • در صفحه جدید ایجاد شده فقط لینک وب سایت شما وجود خواهد داشت.(عدم مزرعه لینک)
  • لینکسازی کاملا دستی و بدون استفاده از هرگونه رباتی
  • تضمین عدم پنالتی گوگل
  • قیمت مقرون به صرفه لینکسازی
  • تحویل کامل لینک های ایجاده شده به مشتری
  • و دیگر موارد

چرا خرید بک لینک اعتباری درست نیست؟

بک لینک اعتباری به لینکی گفته می شود که باید همیشه آن را تمدید کرد و در غیر اینصورت حذف خواهد شد. فرض کنید شما از یک وب سایتی که مثلا 2 هزار صفحه ایندکس شده دارد، بک لینک اعتباری سفارش می دهید با این کار شما در عرض کمتر از یک هفته برای سایت خود از این 2 هزار صفحه ایندکس شده بک لینک دریافت خواهید کرد که کاملا روش اشتباهی برای لینکسازی است.

همانطور که می دانید گوگل با خرید بک لینک مخالف است ولی نه بک لینکی که بصورت طبیعی و اصولی ساخته شده باشد. ایجاد شدن بک لینک انبوه در یک فاصله زمانی بسیار کم بسیار واضح است که صاحب وب سایت، رفته بک لینک خریداری کرده است. 

همچنین اگر بک لینک های اعتباری خود را تمدید نکنید همه لینک های ایجاد شده حذف خواهد شد که باعث افت رتبه وب سایت شما خواهد شد. از دیگر معایب خرید بک لینک اعتباری می توان به لینکسازی در مزرعه لینک اشاره کرد. با خرید بک لینک اعتباری از یک وب سایتی، لینک شما در کنار لینک های دیگری که به سایت های دیگری زده شده اند، ایجاد می شود. یعنی در آن صفحه فقط بک لینک سایت شما وجود ندارد. لینک گرفتن از مزرعه لینک هیچ سودی نخواهد داشت.

همچنین لینکسازی اگر در وسط متن طولانی باشد بسیار باکیفیت تر از لینکی هست که فقط کلمه کلیدی لینک شده باشد. شما با سفارش بک لینک اعتباری نمی توانید در کنار لینک خود از متن استفاده کنید بلکه باید فقط کلمه کلیدی خود را لینک کنید که بازهم روش اصولی برای لینکسازی نیست.

اهمیت بک لینک

بدون شک می توان گفت که مهمترین بخش سئو بک لینک ها هستند و بدون بک لینک خوب نمی توان به رتبه خوبی رسید. همه سایت هایی که در رتبه 1 الی 3 صفحه 1 گوگل هستند از بک لینک های دائمی باکیفیت و انبوه برخوردار هستند که در طولانی مدت لینک های آن ها ایجاد شده است. 

خیلی از وب سایت ها برای صفحات لندینگ خود محتوای طولانی، چندتا عکس و فیلم قرار می دهند که رتبه خوبی به دست آورند ولی مهمتر از همه اینا بک لینک ها می باشند. سایت های زیادی هستند که با کلمات خیلی سخت فقط با محتوای 300 کلمه در صفحه لندینگ خود بدون استفاده از هیچ متن و فیلمی توانسته اند به کمک بک لینک، لینک 1 صفحه اول گوگل باشند.

اگر وب سایت شما کمی رقابتی باشد بدون شک نمی توانید بدون داشتن بک لینک های خوبی به رتبه خوبی برسید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
اسکرول به بالا