تکنیک های سئو کلاه سفید

تکنیک های سئو کلاه سفید

تکنیک های سئو کلاه سفید

  • محتوای جذاب و باکیفیت
  • استفاده صحیح از عنوان، کلمات کلیدی و متاتگ ها
  • سهولت در هدایت به صفحات دیگر
  • عملکرد سایت
  • لینک های ورودی با کیفیت
  • سازگاری با موبایل

محتوای خوب

یک محتوای یونیک و روان باعث می شود وب سایت شما برای موتورهای جستجو و بازدیدکنندگان قابل اعتمادتر و ارزشمندتر به نظر برسد و در واقع از این طریق اعتماد سازی شکل خواهد گرفت. و در اینصورت وب سایت شما برای موتورهای جستجو بهینه خواهد شد، که به شما کمک می کند رتبه بالاتری در لیست نتایج موتورهای جستجو کسب کنید زیرا موتورهای جستجو مناسب ترین وب سایت را برای جستجوی کاربران نهایی ارائه می دهند.

استفاده صحیح از عنوان، کلمات کلیدی و متاتگ ها

اطلاعات موجود در کد HTML به عنوان متا دیتا شناخته می شود. و اطلاعات مربوط به سایت را برای طبقه بندی و ایندکس کردن در اختیار کراولرها قرار می دهد. بنابراین، عنوان، کلمه کلیدی و متاتگ مناسب باید در متا دیتا گنجانده شود.

سهولت در هدایت به صفحات دیگر

موتورهای جستجو در حین ارزیابی اینکه آیا این سایت سودمند هست یا خیر، سهولت پیمایش در صفحات را نیز در نظر می گیرند، بنابراین از لینکهای نامربوط خودداری کنید و از لینکهایی استفاده کنید که قابل تشخیص باشند. این نه تنها برای کاربران بلکه برای خزنده هایی که سایت ها را ایندکس می کنند نیز بسیار مهم است.

عملکرد سایت

عملکرد سایت و صفحه یکی دیگر از عواملی است که موتورهای جستجو برای ارزیابی سایت ها در نظر می گیرند. سایت های در دسترس یا صفحات در دسترس نمی توانند توسط خزنده های موتورهای جستجو ایندکس شوند. اگر سایت شما به مدت یک هفته یا حتی یک روز از دسترس کاربران خارج شود بر ترافیک سایت تأثیر منفی خواهد گذاشت. بنابراین، از اینکه سایت شما سریع لود می شود و همیشه در دسترس است مطمئن شوید.

لینک های ورودی باکیفیت

سایت باید دارای لینک های ورودی باکیفیت باشد زیرا موتورهای جستجو به طور مرتب بک لینک ها را برای ارتباط آنها ارزیابی می کنند. اگر مشخص شود که سایتی دارای بک لینک های نامربوط است، توسط موتور جستجو پنالتی یا جریمه می شود، به عنوان مثال، یک وب سایت در مورد کشاورزی در ایران که حاوی تعدادی لینک از وب سایت های اروپایی در مورد فناوری است توسط موتورهای جستجو شناسایی و جریمه می شود. خرید بک لینک باکیفیت و طبیعی می تواند گزینه مناسبی برای دریافت بک لینک باشد.

سازگاری با موبایل

اموزه موبایل فرندلی بودن سایت به یک عامل مهم در سئو تبدیل شده است زیرا گوگل از سال 2016 روی نتایج موبایل تاکید بسیاری کرد. دلیل این امر این است که کاربران بسیار زیادی از تلفنهای هوشمند استفاده میکنند و محتوا را توسط تلفن همراه خود چک میکنند و جستجو مینمایند. بنابراین، مطمئن شوید که یک سایت سازگار با موبایل دارید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
اسکرول به بالا