روش های افزایش دامین آتوریتی سایت

آموزش افزایش دامین آتوریتی سایت - سئو طلوع

در اکوسیستم دیجیتال مارکتینگ فعلی، بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) یک نگرانی قانونی برای کسانی است که یک وب سایت را اداره می کنند. ایمن کردن جایگاه در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل به عنوان یکی از مهمترین دستاوردهای امروزی شناخته می شود.  چیزی که آن را سخت‌تر می‌کند این است که فهرست کامل عوامل مؤثر بر رتبه‌بندی  گوگل یک راز بزرگ است. تمام آنچه که داریم فهرستی از مراحل اساسی و بهترین روش‌ها برای بهینه‌سازی موتور جستجو است. بنابراین، لازم است که یک ایده قابل اعتماد از نحوه رتبه بندی یک سایت در صفحات نتایج موتور جستجو داشته باشیم.

دامین آتوریتی چیست؟

دامین آتوریتی به امتیازی اشاره دارد که اعتبار وب سایت شما را نشان می دهد و پیش بینی می کند که سایت با چه رتبه ای در صفحات نتایج موتور جستجو قرار میگیرد. امتیازات از 1 تا 100 متغیر هستند و امتیاز بالاتر نشان دهنده ی توانایی بیشتر در رتبه بندی است. این معیار در ابتدا توسط  Moz توسعه داده شد. با این حال، نهادهای دیگری مانند Ahrefs و Majestic از آن زمان سیستم‌های مشابهی ایجاد کرده‌اند.

شرکت های مختلف الگوریتم های متفاوتی دارند، اما همه آنها از داده های سایت شما برای تعیین رتبه احتمالی آن در چشم موتورهای جستجو استفاده می کنند. در محاسبه دامین آتوریتی سایت، تعدادی از عوامل سنجیده می شود. عواملی مانند تعداد کل لینک‌های ورودی، تعداد دامنه‌های ریشه‌ای که به وب‌سایت لینک می‌دهند، دامین آتوریتی لینک دهنده، تعداد دامنه‌های منحصربه‌فرد دیگری که سایت‌ها به آن لینک می‌دهند و موارد دیگر. لازم به ذکر است  است که امتیاز دامین آتوریتی نه معتبر است و نه قطعی بلکه  این فقط به برآورد و مقایسه کمک می کند.

هوشمندانه ترین کار این است که به آن به عنوان یک معیار تطبیقی فکر کنید که نشان می دهد سایت شما چگونه با سایت های دیگر در همان صنعت مطابقت دارد. همچنین نکته قابل توجه این است که امتیاز توسط گوگل در تعیین رتبه سایت شما در صفحات نتیجه در نظر گرفته نمی شود. به هر حال، Moz تنها حدود 40 عامل را در نظر می گیرد، در حالی که گوگل عوامل بیشتری را در نظر می گیرد. بنابراین، امتیاز دامین آتوریتی پایین نباید شما را نگران کند. ما در این مقاله آموزشی از سئو طلوع، تمامی موارد تاثیرگذار و مهم که باعث می شود دامین آتوریتی سایت خود را افزایش دهید، برای شما توضیح خواهیم داد.

اهمیت دامین آتوریتی

اهمیت دامین آتوریتی اولاً  الگوریتم‌هایی که گوگل برای تعیین رتبه‌بندی سایت در صفحات جستجو به کار می‌برد، از بهترین اسرار قرن بیست و یکم هستند. بنابراین، دامین آتوریتی یک توسعه مورد استقبال است چرا که درک درستی از نحوه رتبه بندی سایت ها توسط گوگل و سایر موتورهای جستجو ارائه می دهد.  یک بار به یکی از دوستانم گفتم که موتورهای جستجو شباهت های زیادی با میدان های نبرد امروزی دارند. رقابت سخت است! باور کن.

با این حال، با دامین آتوریتی، می توانید یک نمایش قابل اعتماد از زمین نتیجه جستجو دریافت کنید. این به شما بینشی می دهد که چرا یک سایت در صفحات نتایج موتور جستجو بالاتر از سایت دیگر قرار می گیرد. در نتیجه، دانشی در مورد اقداماتی برای افزایش دامین آتوریتی خود کسب خواهید آورد. اگر بتوانید دامین آتوریتی خود را افزایش دهید، مطمئناً می توانید دید سایت خود را در چشم موتورهای جستجو افزایش دهید. مفهوم این است که شما می توانید رقبای خود را زیر نظر داشته باشید و همچنین جهش های بزرگی انجام دهید که به شما کمک می کند در رتبه بالاتری از آنها قرار بگیرید.

آیا دامین آتوریتی همان پیج آتوریتی است؟

نه، اینطور نیست. در حالی که آنها مشابه هستند، پیج آتوریتی از معیارهایی استفاده نمی کند که در کل دامنه تاثیری بگذارد. در عوض، فقط از معیارهایی استفاده می کند که برای یک صفحه خاص اعمال می شود. به پیج آتوریتی به عنوان یکی از اتاق های خانه خود، و به دامین آتوریتی به عنوان کل خانه خود نگاه کنید.

چگونه دامین آتوریتی سایت خود را بررسی کنیم؟

بررسی دامین آتوریتی سایت کار زیاد سختی نیست. از نظر من،دامین آتوریتی چیزی نیست که شما باید روی آن وسواس داشته باشید. با این حال، هر چند وقت یکبار نگاه کردن به آن ضرری ندارد. برای بررسی دامین آتوریتی سایت می توانید از سایت های moz و ahrefs استفاده کنید.

سایت moz: وارد این لینک شوید https://moz.com/domain-analysis و سپس آدرس سایت خود را وارد کنید سپس روی Analyze domail کلیک کنید تا آتوریتی سایت را نمایش دهد. همچنین می توانید از افزونه ماز را در مرورگر خود نصب کنید تا همیشه وارد سایت ماز برای بررسی دامین آتوریتی نشوید.

سایت ahrefs:  برای بررسی دامین آتوریتی سایت با ahref وارد این لینک شوید https://ahrefs.com/website-authority-checker و  آدرس سایت خود را وارد کنید. و سپس روی Check website authority کلیک کنید.

چگونه دامین آتوریتی خود را افزایش دهیم؟

گرفتن امتیاز بالاتر دشوار است. بنابراین، به راحتی می توان از 1 به 20 رفت و این ردیف پایین تر از مقیاس است. رفتن به  محدوده 40 تا 60 سطح دیگری از چالش است. افزایش دامین آتوریتی خود به محدوده 70-100 بسیار دشوارتر است ولی غیر ممکن نیست. بنابراین، به جای افسوس خوردن در مورد اینکه چند سایت دیگر خیلی بالاتر از شما هستند، خود را آماده کنید. می‌خواهم مراحل مطمئنی را با شما در میان بگذارم تا دامین آتوریتی شما را به سرعت افزایش دهد.

روی سئوی خارجی سایت خود کار کنید

سئو خارجی به فعالیت هایی اطلاق می شود که خارج از وب سایت شما انجام می شود. از نظر تاکتیک های خارجی، برای بازاریابی موثر سایت شما و دستیابی به مخاطبان گسترده تر طراحی شده اند. یک تاکتیک سئوی خارجی که ارزش خود را ثابت کرده است، دسترسی به اینفلوئنسرها است. این شامل تماس با نهادهای معتبر (کسب و کار و افراد) و درخواست از آنها برای به اشتراک گذاشتن محتوای شما است. یکی دیگر از جنبه‌های نفوذ اینفلوئنسرها شامل دسترسی به سایت‌های معتبر و درخواست از آنها برای لینک به یک پست با کیفیت است که به آنها مرتبط است. البته آنها فقط در صورتی محتوای شما را به اشتراک خواهند گذاشت که استاندارد خاصی داشته باشد. با این حال، اگر آنها محتوای شما را به اشتراک بگذارند، به این معنی است که شما توجه فالوورهای آنها را جلب خواهید کرد.

حرکت دیگری که به نظر دست کم گرفته می‌شود، پیوستن به انجمن‌های گفتگوی مرتبط و پاسخ دادن به سؤالات در سایت‌های <پرسش و پاسخ> است. این سایت ها برای موتورهای جستجو و افرادی که به اطلاعات نیاز دارند، قابل احترام هستند. نقش شما پاسخ دادن به سوالاتی است که به جایگاه شما مربوط می شود و همچنین به شرکت کنندگان فعال در بحث تبدیل می شوید. در اصل، شما خود را به عنوان یک مرجع در آن صنعت قرار می دهید. همچنین، لینک هایی به پست‌های سایت خود اضافه کنید که مرتبط با سؤال پرسیده شده است.

سئوی داخلی سایت مهم است

سئو داخلی به فعالیت های بهینه سازی که در صفحات یک وب سایت انجام می شود اشاره دارد. و برخلاف سئوی خارجی از صفحه خود آسان هستند و می توانید به راحتی نکات مهم را پیاده کنید. یکی از جنبه های مهم سئو داخلی، ساختار آدرس سایت است. باید به گونه ای تنظیم شود که سلسله مراتب دسته بندی سایت را نمایش دهد. توجه موتورهای جستجو به آن معطوف می شود، زیرا به تعیین ماهیت یک صفحه کمک می کند. همچنین به این دلیل حائز اهمیت است که اگر حاوی کلمات کلیدی باشد (باید حاوی کلمات کلیدی باشد)، کاربران به راحتی با کلمه کلیدی لینک می دهند.

سئوی داخلی صفحه شامل برچسب‌های عنوان نیز می باشند. برچسب های عنوان، عنوان صفحه وب سایت را مشخص می کنند. خیلی ساده است که به آنها توجه نکنیم. اما آنها نقش جذب کاربران را برای کلیک بر روی سایت شما در زمانی که در صفحه نتایج موتور جستجو نشان می دهد، ایفا می کنند. همچنین محتوای یک صفحه در سایت را به طور خلاصه شرح می دهند و به سئو کمک می کنند. شما باید آنها را به اندازه کافی جذاب کنید تا توجه کاربران جلب شود، در غیر این صورت ممکن است آن کلیک را از دست بدهید.

همیشه امکان حواس پرتی در کاربران و اینکه محتوای شما را از دست بدهند، وجود دارد. در این حالت، یک عنوان خوب می تواند‌ همچون مکانی عمل  کند که وقتی کاربر چندین تب باز داشته باشد، محتوای صفحه را به آنها یادآوری کند. علاوه بر این، پلتفرم های رسانه های اجتماعی هنگامی که شما صفحه خود را به اشتراک می‌گذارید، از برچسب‌های عنوان استفاده کرده و به نمایش می گذارند.

کلمات کلیدی بخشی از سئوی داخلی صفحه هستند. به ندرت در مورد سئوی داخلی بدون ذکر واژه “کلمات کلیدی” صحبت می شود. در واقع، بسیاری فکر می کنند که سئو فقط در مورد کلمات کلیدی است. اینطور نیست، اما اگر نگران افزایش دامین آتوریتی خود و افزایش دید سایت خود هستید، کلمات کلیدی مهم هستند.

کلمات کلیدی باید به تدریج به صفحه اضافه شوند تا به طور طبیعی جریان یابند. دوران پر کردن کلمات کلیدی گذشته است. بدتر از آن، گوگل سایت هایی را که مقصر آن هستند جریمه می کند. بنابراین، کلمات کلیدی باید بطرزی هوشمندانه در سراسر متن پخش شوند و حتی در متن ها بعنوان تصویر گنجانده شوند.

سئو تکنیکال را به نحو احسن انجام دهید

بدیهی است که اگر مایل به افزایش دامین آتوریتی خود هستید، باید تمام جنبه های سئو را بهبود بخشید. به محتوای موتورهای جستجو، نمایه سازی و دید عمومی است. همانطور که از نام آن پیداست، معیاری از دانش فنی مورد نیاز است. با این حال، خبر خوب این است که در بیشتر موارد، هنگامی که سئوی فنی خود را قفل کردید، دیگر مجبور نخواهید بود این کار را انجام دهید. امنیت، یکی از جنبه های اصلی سئو فنی است. شما باید SSL  را به سایت خود اضافه کنید تا آن را HTTPS کنید. این بدان معنی است که سایت شما فقط با https قابل دسترسی است و نه. http. سئوی فنی با هدف بهینه سازی عملکرد وب سایت و به منظور خزیدن در هر از چند گاهی صاحبان سایت صفحات خاصی را از سایت خود حذف می کنند.

اغلب، کاربران هنگام تایپ آدرس در مرورگر خود اشتباه می کنند. و این نیاز به بهینه سازی صفحه 404 می رساند. به عنوان بخشی از سئو فنی، یک صفحه بهینه سازی شده 404 به کاربران اطلاع می دهد که صفحه ای که جستجو می کنند در دسترس نیست. همچنین یک راه ساده برای بازگشت به صفحات مهم وب سایت یا پیشنهاد صفحات مرتبط را ارائه می دهد. همچنین باید منوهای هدایت و ساختاری مشابه سایت شما داشته باشد. برای اینکه بدانید صفحه 404 شما چگونه به نظر می رسد، کافی است ادرس سایت را با حروف بزرگ بهمراه  HTTPS وارد کنید.

به رتبه بندی موتورهای جستجو کمک می کند و همچنین اعتماد کاربران شما را افزایش می دهد. این نشان می دهد که هر اطلاعاتی که بین سایت شما و سرور منتقل می شود رمزگذاری شده است، بنابراین از چشمان شور محافظت می کند. اگر تا به حال خریدی آنلاین انجام داده اید، می دانید که چقدر این موضوع مرتبط است. بهینه سازی صفحه 404 به سئو فنی کمک می کند. وب سایت خود را در مرورگر اشتباه تایپ و جستجو کنید. البته مطمئن شوید که دامین صفحه را به درستی تایپ کرده اید.

سرعت سایت خود را افزایش دهید

تا آنجا که دامین آتوریتی سایت شما افزایش می یابد،وب سایت شما سریعتر حرکت میکند، وب سایت سریعتر، وب سایت کندتر را از دور خارج می کند. سرعت وب سایت در ردیف سئو فنی قرار می گیرد، اما ارزش ذکر جداگانه ای دارد. طبق نریه اینفوگرافیک Kissmetrics ،40٪ از مردم صفحه سایتی را که بارگذاری آن 3 ثانیه یا بیشتر طول می کشد را ترک می کنند. معیارهای مختلفی برای اندازه گیری سرعت سایت وجود دارد که عبارتند از: مدت زمانی که طول می کشد تا 100% منابع موجود در صفحه بارگذاری شوند. TTFB واحد اندازه گیری مدت زمان فرآیند بارگیری صفحه. اولین رنگ معنادار (اولین رنگ متن) به مدت زمان کافی برای خواندن واقعی محتوای صفحه شما اشاره دارد. حرکت عاقلانه باعث بهبود سرعت سایت شما براساس تمام این معیارها خواهد بود. بهتر است احتیاط کنید، درست است؟ در اینجا چند نکته برای سرعت بخشیدن به وب سایت شما وجود دارد:

 • تصاویر خود را فشرده کنید، شاید این میلیاردمین باری باشد که این را می شنوید، اما تصاویر بزرگ صفحه شما را کند می کنند.
 • همچنین کد خود را اصلاح کنید. کدهای ناشی از کار توسعه دهندگان نامناسب برای دامین آتوریتی شما مضر است.
 • فعال کردن ذخیره سازی مرورگر وب.
 • با این کار، کاربر بخش‌هایی از سایت شما را در مرورگر خود ذخیره می‌کند و این کمک می‌کند که سایت شما در بازدیدهای بعدی سریع‌تر بارگذاری شود.
 • اعمال یک شبکه تحویل محتوا
 • (CDN)  که مکان فیزیکی بازدید کننده شما را شناسایی می کند و سپس سایت شما را از سرور نزدیک ارائه می دهد.

علاوه بر این، باید سرعت سایت خود را پیگیری کنید. می توانید این کار را با استفاده از ابزارهایی مانند دید صفحه گوگل، ابزارهای سرعت متحرک گوگل و موارد دیگر انجام دهید. آنها معمولاً پس از تجزیه و تحلیل نکات، توصیه هایی را ارائه می دهند. برای افزایش سرعت سایت، کلیک کنید.

سایت خود را موبایل فرندلی کنید

یک بررسی در سال ۲۰۱۹ نشان می‌دهد که نسبت کاربران اینترنت موبایل از کاربران اینترنت رومیزی بسیار بیشتر است. سازگاری با موبایل یک سایت یکی دیگر از عناصر فنی است که دامین آتوریتی آن را تعیین می کند. در واقع، به نظر می‌رسد گوگل چیزی برای سایت‌های سازگار با موبایل دارد. چگونه میتوان اولین شاخص موبایل (یک اصل رتبه‌بندی که ابتدا محتوای موبایل را بدون در نظر گرفتن دستگاه جستجوگر نشان می‌دهد).

تولید محتوای خوب به معنای دامین آتوریتی بالاتر است

محتوای یونیک و عالی به شما کمک می کند دامین آتوریتی خود را افزایش دهید. محتوای باکیفیت محتوایی است که مخاطب شما را درک کند و به سؤالات آنها پاسخ کامل دهد. چند نکته در مورد نحوه ایجاد محتوای شگفت انگیز عبارتند از:

 • اطلاعات عمیق ارائه دهید، زیرا پست های کم تر از ۵۰۰ کلمه ممکن است به شما کمکی نکند. همچنین از زبان معمولی استفاده کنید.
 • اصطلاحات عجیب و غریب استفاده نکنید.
 • پست مفید باشد و راه حلی برای یک چالش خاص ارائه دهد. هنگام نوشتن محتوای طولانی، به راحتی می توان هدف مورد نظر را از دست داد .تمرکز خود را حفظ کنید.
 • همانطور که کاربران می خواهند یاد بگیرند و مطلع شوند، می خواهند سرگرم و هیجان زده شوند. پست خود را به عنوان یک مکالمه بین خود و خواننده در نظر بگیرید و آن را با عناصری از احساسات و فرهنگ عامه بیان کنید.
 • قابل خواندن باشد.

حقیقت این است که افراد زیادی از طریق پست‌ها عبور می‌کنند. همچنین، متن های طولانی ترسناک هستند. بنابراین، برای اینکه مردم از پست شما فرار نکنند، از پاراگراف های کوتاه، حروف پررنگ، لیست های شماره گذاری شده و نقاط استفاده کنید. از کلمات کلیدی به نحو احسن استفاده کنید. کلمات کلیدی را در پست خود به طور مساوی پخش کنید و از مترادف ها و اشکال مختلف کلمه کلیدی به خوبی استفاده کنید. اگر در مورد افزایش دامین آتوریتی خود جدی هستید، پس داشتن یک وبلاگ در سایت یک کار ضروری است.اگر نیاز به محتوای یونیک دارید، به صفحه سفارش تولید محتوا در سئو طلوع مراجعه کنید.

ایجاد بک لینک های با کیفیت

بک لینک ها بالا یکی از جنبه های سئوی خارجی است، اما ارزش ذکر جداگانه ای دارد. مفهوم ساده این است که دریافت بک لینک سایت های معتبر به وب سایت شما باعث افزایش دامین آتوریتی شما می شود. لینک گرفتن از یک سای با آتوریتی بالاتر باعث می شود آترویتی سایت شما نیز افزایش یابد. سایت‌هایی را پیدا کنید که در صنعت شما رهبران فکری محسوب می‌شوند و از آنها بخواهید به سایت شما لینک بزنند. یکی از راه‌های مطمئن برای رسیدن به این هدف، نوشتن پست‌های مهمان برای سایت‌های معتبر در جایگاه شما است. کاری که شما در اصل انجام می دهید این است که در ازای یک بک لینک با کیفیت، یک پست با کیفیت به آنها بدهید. با بک لینک های خوب، ترافیک ارجاع بیشتری برای شما به ارمغان می آورد، همچنین دید بیشتر و دامین آتوریتی افزایش می یابد. راه دیگر، ایجاد محتوای درجه یک است که چنین سایت هایی بخواهند به آن لینک دهند. همچنین می‌توانید با آنها تماس بگیرید و از آنها بخواهید که به هر یک از پست‌های شما که به نظر آنها لینک ارزشمند و مرتبط با مخاطبانشان است، لینک دهند. هر کدام را که انتخاب کنید، نتیجه این است که یک بک لینک با کیفیت بالا مطمئنا به رشد دامین آتوریتی شما کمک می کند.

بهترین روش برای افزایش دامین آتوریتی با بک لینک ها

سئو طلوع بهترین بک لینک ها برای مشتریان خود ارائه می دهد. در صورت نیاز به بک لینک، به صفحه خرید بک لینک از سئو طلوع مراجعه کرده و سفارش خود را ثبت کنید. همه بک لینک های یجاد شده توسط سئو طلوع، بصورت دائمی، طبیعی و قوی می باشند که باعث افزایش دامین آتوریتی سایت و ارتقای کلمات کلیدی می شود.

انجام حسابرسی های لینک

عملکرد حسابرسی لینک این است که لینک های فعلی خود را بررسی کنید تا مشخص شود آیا آنها برای سلامت سایت شما مفید هستند یا خیر. به طور کلی،حسابرسی لینک به شما کمک می کند:

 • لینک هایی را پیدا کنید که ترافیک را به سایت شما ارسال می کنند.
 • لینک های پرخطر، لینک های ضعیف و قوی ترین لینک ها را شناسایی کنید.
 • نحوه بهبود استراتژی کلی لینک خود را بیابید.
 • بدانید کدام قسمت های وب سایت شما بیشترین لینک های ورودی را می کشند و کدام بخش ها عقب مانده اند.

می گویند پیشگیری بهتر از درمان است. بهتر است زودتر حسابرسی لینک انجام شود زیرا لینک های بد جریمه هایی را به همراه دارند. یک حسابرسی کامل لینک ها، لینک های نامطلوب را آشکار می کند، و شما می توانید آنها را رد کنید. برای افزایش مؤثر دامین آتوریتی خود، باید از لینک های بدی مانند طاعون سیاه اجتناب کنید. لینک هایی که عموماً بد در نظر گرفته می شوند عبارتند از:

 • لینکی از سایت‌هایی که هنگام وارد کردن آدرس‌های اینترنتی، هشدار ویروس را فعال می‌کنند.
 • لینکی از سایت های اسپم
 • لینک هایی از سایت‌هایی با محتوای عجیب و غریب و سایت‌هایی که فساد اجتماعی را ترویج می‌کنند.

با این حال، باید اشاره کنم که لینک بد و لینک بی کیفیت کاملاً یکسان نیستند. در واقع، شما باید اجازه دهید برخی از لینک ها باقی بمانند، حتی اگر به نظر کیفیت پایینی داشته باشند. این به این دلیل است که سایتی که لینک با کیفیت پایینی دارد ممکن است در راه صعود باشد، و حذف چنین لینکی باعث می‌شود که آینده را از شما بگیرد. برخی از ابزارهایی که می توانید برای بررسی بک لینک های خود استفاده کنید عبارتند از جستجوی گوگل و  Moz حسابرسی لینک را به طور منظم انجام دهید و شاهد رونق دامین آتوریتی خود باشید.

تجربه کاربر یکی از عوامل اصلی افزایش دامین آتوریتی

روی بازدید کنندگان سایت خود تمرکز کنید. این تجربه ای طولانی و مختصر از کاربر است. سایت خود را اطراف آنها قرار دهید. تجربه کاربر شامل موارد زیادی از جمله فنی سایت شما گرفته تا نحوه نوشتن محتوای خود است.  همه اینها برای این است که کاربران شما از وقت خود در سایت شما لذت ببرند. یکی از راه های موثر این است که سایت خود را به تلفن های همراه پاسخگو کنید. امروزه اکثر کاربران اینترنت از موبایل استفاده می کنند.راستش را بخواهید، هیچ کس نمی‌خواهد برای مشاهده موارد، همیشه مجبور به بزرگ‌نمایی و کوچک‌نمایی شود، فقط به این دلیل که سایت شما طرح‌بندی ضعیفی دارد.

یکی دیگر از زاویه های تجربه کاربر، طراحی محتوا با درک مناسب از هدف جستجوگر و انجام تحقیقات کلیدواژه است.کلمات مختلفی را که جستجوگران هنگام جستجوی پاسخ استفاده می کنند نشان می دهد و شما را قادر می سازد تا بر اساس آن بنویسید. اجازه دهید پست های شما کاربران را با اطلاعات تغذیه کرده و در عین حال آنها را سرگرم کند. تجربه آنها در سایت شما باید خاطره انگیز باشد.

از هدایت سایت خوب استفاده کنید

یک سایت با ساختار خوب هر روز بر یک سایت با ساختار ضعیف غلبه می کند. هدایت سایت را ساختار لینک داخلی نیز می نامند. به لینک هایی اشاره دارد که صفحات سایت شما را به هم متصل می کنند. آنها سایت شما را برای هدایت آسان می کنند و همچنین به موتورهای جستجو نشان می دهند که چه صفحاتی در سایت هستند. هر زمان که وارد یک سوپرمارکت می شوید، متوجه می شوید که سازماندهی شده و به بخش هایی تقسیم شده است. یک ساختار لینک داخلی مناسب نیز به همین صورت عمل می کند.چندین نکته وجود دارد که چگونه سایت خود را به راحتی قابل هدایت کنید.

در مرحله اول، اگر می خواهید کاربران خود را به خریدار تبدیل کنید،لینکی به یک محصول برای فعال کردن خرید اضافه کنید. همچنین، اگر محتوای زیادی در سایت خود دارید، مگا منوها مفید هستند. آنها به طور موثر زیرصفحه ها و کلمات کلیدی را گروه بندی می کنند و همچنین صفحاتی را که مربوط به همان کلمه کلیدی هستند جدا می کنند. نکته دیگر استفاده از چرخ فلک های تصویری است.از آنجایی که آنها فضاهای بسیار کوچکی را اشغال می کنند، اگر اطلاعات زیادی در سایت خود داشته باشید به کار می آیند. علاوه بر این، تصاویر موجود در آنها به راحتی چشم ها و در برخی موارد قلب را نیز جذب می کند.

به طور منظم  محتوا منتشر کنید

انتشار مکرر محتوا نکته دیگری در مورد چگونگی افزایش دامین آتوریتی شما است.انتشار منظم نشان می دهد که سایت شما به معنای تجارت است. علاوه بر این، اگر سایت شما جدید باشد، به زیرنویس سریعتر توسط گوگل نیز کمک می کند. یک نکته قوی برای انتشار مداوم محتوا این است که حداقل یک پست در هفته ایجاد کنید .ممکن است زیاد به نظر نرسد، اما سرعت خود را حفظ کنید و مراقب باشید تا دو ماه دیگر چقدر پیش خواهید رفت.

برای افزایش دامین آتوریتی خود صبور باشید

به همان اندازه که همه ما دوست داریم امتیازهای دامین آتوریتی ما یک شبه خیلی زیاد شود، ولی حقیقت اینطور نیست. دامین آتوریتی یک سایت ممکن است هر چیزی باشد، اما یک لوبیا جادویی نیست. افزایش دامین آتوریتی محصول اقدامات استراتژیک انجام شده در یک دوره زمانی قابل توجه است.  خیالتان راحت باشد. تمام کارهایی را که در بالا توضیح دادم انجام دهید و بگذارید زمان بگذرد. زیرا،

زمان بدون توجه به گذشته پیش می رود. هر چیز خوبی نیاز به زمان دارد همین امر در مورد رشد دامین آتوریتی شما نیز صدق می کند.

اشتراک در
اطلاع از
3 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
اسکرول به بالا